Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen? Segítségre van szükségem.

Figyelt kérdés

A barátom 3 hete szakított, mert nem szeret, de azóta is tartjuk a kapcsolatot. Nagyon kedves volt velem az elmúlt hetekben, szinte úgy tűnt, mintha bánná, amit tett. Lehívott meccsére, mondván, fontos neki. Buliztunk együtt, ahol mikor meglátott egy másik sráccal, majdnem nekiment, féltékeny volt (igaz, részegen). Azzal a sráccal később smároltam is, de ő nem látta, viszont tegnap bevallottam neki, és nagyon kiakadt. Azóta bunkózik, nem is értem, miért, hisz ő hagyott ott, szabad ember vagyok.

Aztán tegnap elmentünk egy buliba, ahol szintén ottvolt, és a szemem láttára, 2 méterre tőlem lesmárolt egy csajt!!! Én meg semmibe voltam véve. Azt hittem, ott halok meg, én borzasztóan szeretem őt, vissza akartam kapni, de csalódottságomban már nem tudtam, mit tegyek (ezért smároltam a másik sráccal is, hiába a volt barátomat szeretem, egyszerűen annyira fáj, hogy már nem tudom, mit tehetnék). Hajnal óta csak zokogok, de erre már minden kevés, nem tudom, hogy enyhítsem, annyira szeretem, erre mással smárol előttem! Ezzel megölt bennem valamit. Szerintetek? Azért csinálhatta, mert én is mással kavartam? Mit tegyek? Elfelejteni nem tudom.


2010. okt. 17. 10:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nincs azzal a csajjal semmi köztük, ezt tudom. Csak egy kaland volt neki.
2010. okt. 17. 10:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Értem.. De ha belegondolsz te járnál magaddal fordított esetben??Nem szeret , ráadásul amit csináltál.. Szerintem kedvelt és ezért szarul esett neki amit csináltál meg azért még is csak jártatok .. De ha annyira szereted próbálkozz de én elfelejteném és később járnék mással most nehéz tudom.Arra gondolsz hogy nélküle senki vagy .. meg hogy csak ő mindig rá gondolsz stb.. De nem lesz ez mindig így bár nem tudom hány éves vagy de előted még az élet !:)Sok Férfi van:)
2010. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom ezeket nagyon jól, de őt szeretem, sajnos sok pasival volt már dolgom, mind közül őt szeretem a legjobban egész életemben! Ezért nem akarok róla lemondani.
2010. okt. 17. 11:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem értem a többiek miért k*rváznak le téged emiatt. Ha egyszer szakított veled, akkor semmi joga ahhoz, hogy féltékenységi jelenetet rendezzen. Nem egy cipő vagy, amit néha felhúz a lábára, aztán meg leveszi, amikor éppen nincs rá szüksége! Beszéld meg vele, mit érez, és miért szakított veled. Ha úgy látod esélytelen a dolog, akkor fölösleges törni magad rajta, csak csalódni fogsz és még nehezebb lesz kiheverni a szakítást. Az is lehet, hogy tényleg megbánta, amit tett, de mindenképpen tisztázd vele, mert kétségek között sehova nem jutsz.


20/F

2010. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ahányszor próbáltam vele beszélni erről, mindig csak a szokásos szöveget hajtotta, nagyon büszke és fafejű, nehéz kihúzni belőle a dolgokat, az érzéseit főleg.
2010. okt. 17. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!