Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen? Segítségre van szükségem.

Figyelt kérdés

A barátom 3 hete szakított, mert nem szeret, de azóta is tartjuk a kapcsolatot. Nagyon kedves volt velem az elmúlt hetekben, szinte úgy tűnt, mintha bánná, amit tett. Lehívott meccsére, mondván, fontos neki. Buliztunk együtt, ahol mikor meglátott egy másik sráccal, majdnem nekiment, féltékeny volt (igaz, részegen). Azzal a sráccal később smároltam is, de ő nem látta, viszont tegnap bevallottam neki, és nagyon kiakadt. Azóta bunkózik, nem is értem, miért, hisz ő hagyott ott, szabad ember vagyok.

Aztán tegnap elmentünk egy buliba, ahol szintén ottvolt, és a szemem láttára, 2 méterre tőlem lesmárolt egy csajt!!! Én meg semmibe voltam véve. Azt hittem, ott halok meg, én borzasztóan szeretem őt, vissza akartam kapni, de csalódottságomban már nem tudtam, mit tegyek (ezért smároltam a másik sráccal is, hiába a volt barátomat szeretem, egyszerűen annyira fáj, hogy már nem tudom, mit tehetnék). Hajnal óta csak zokogok, de erre már minden kevés, nem tudom, hogy enyhítsem, annyira szeretem, erre mással smárol előttem! Ezzel megölt bennem valamit. Szerintetek? Azért csinálhatta, mert én is mással kavartam? Mit tegyek? Elfelejteni nem tudom.


2010. okt. 17. 10:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor felhívattam magam hajnalban, nekiállt a menő csávót játszani, hogy őt nem érdekli semmi, ő egyedülálló, én is menjek csak ahhoz, akivel kavartam múltkor. De érzem a mondatain, hogy sértődött. :(
2010. okt. 17. 10:09
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Segítségre? Egy ribanc vagy már bocs! Tudod ha én szerelmes vagyok valakibe, tökmindegy mi történik, nem fogok leállni másokkal smárolgatni!
2010. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nézd gyakorlatilag az exed nem cisnált semmi rosszat szavad nem lehet. te kezdted a smárolgatást. elhiszem hoyg sz*r, de túl kell tenend magad rajta.
2010. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De szeretem, és nem megy. Állandóan ott a szemem előtt, ahogy a másik csajt csókolja, és úgy érzem, valami meghal bennem. :( Nekem ő volt a mindenem, és nem azért smároltam vkivel, mert k*rválkodni volt kedvem, hanem mert össze voltam törve, és azt hittem, úgy jobb lesz. De ő nagyon megharagudott emiatt, pedig semmi oka, szabad vagyok.
2010. okt. 17. 10:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha te szabad vagy, ő is szabad. Ne sírjál, kicsi lány. Máskor próbálj meg gondolkodni, mielőtt cselekszel (még ha nehezedre esik is). Nem csodálom, ha ő már nem foglalkozik veled. Komolytalan vagy.
2010. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom, bánom is a dolgot elég rendesen, és fáj nagyon, de visszafordítani nem tudom. Szabadok vagyunk, de akkor ő miért akadt ki, mikor mással smároltam?
2010. okt. 17. 10:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Te szabadnak mondod magad, mégis te most meghalni készülsz a fájdalomtól, hogy láttad őt mással. Esetleg ő is hasonlót érzett. És ennek a segítségével le is tudott zárni téged.
2010. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem erre már ihatsz hideg vizet.. Mert az exednek megvan a véleménye rólad.Helyében én is így lennék szakított mert nem szeret..El kell felejtened őt bármilyen nehéz is ám szerintem sokkal jobb lett volna .. Biztos hogy én mást csináltam volna.. Ha lehívott azért volt mert kedvelt vagy tetszettél neki de azzal hogy kavartál mással lehet úgy érzi ennyi volt betelt a pohár.. Am meg ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel..
2010. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ő nem volt szerelmes, akkor miért fájt volna neki? Meg ő szakított. :( Én szeretem, és vele akartam, akarok lenni.
2010. okt. 17. 10:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem fájt neki de mégis csak jártatok valamit érzett még ha nem is szeretett talán csalódott voltam már éni s így .. Bár én jóba vagyok a sráccal..:) De szerintem te felejtsd el megharagudott lehet akart volna valamit se hogy látott mással meggondolta és annyira nem vagy fontos számára hogy lépjen..Te meg csak futsz utána :S Nehari engem is zavarna.Talált jobbat.. lehet azzal a lánnyal már rég járnak te meg itt rágódsz rajta sajnálom de itt már nincs mit tenni kicsi az esélye hogy újra összegyertek.. Próbálkozz ha neked úgy a jó csak a csalódás jobban fog fájni hidd el!!
2010. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!