Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most miért csinálja?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálja?! Ezért ennyire haragudni kéne? Hiszen csak haverok vagyunk!

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel múltkor úgy volt, hogy találkozunk, de végül nem tudtam elmenni, mert közbe jöttek dolgok. Másnap írtam neki üzenetet, hogy ne haragudjék, de ez meg ez közbe jött. A találkozó biztosnak tűnt, dehát ha nem jött össze. Írtam neki de azóta semmi válasz ha hívom se veszi fel -nekem?! Most ennyire megsértődött? Nem értem ezen miért kell ennyire felkapni a vizet... Úgy volt hogy találkozó előtt szólok neki így várnia se kellett nem volt konkrétum lebeszélve.
2010. okt. 17. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, tudom, hogy mi ezt egy kicsit máshogy látjuk. Nekünk egy lemondott találkozó nagy dolog. Persze a fiúk ebben nem azt látják, mint mi, hiszen érzelmi felépítésben igen nagy a különbség fiú és lány között. A fiúk racionálisak (nem volt megbeszélve, akkor meg mi a baj), mi lányok, meg mindent érzelmi alapon közelítünk meg (ha a barátjának tekint, miért nem jött el). Azt hiszen "fiúnyelven" ez úgy van jól megfogalmazva, hogy hisztisek, érzelgősek vagyunk.

Ennek van jó oldala is: egyszerű kibékíteni minket, legalábbis az általad leírt esetben. Próbáld valahogy visszanyerni a kegyeit.


Másrészt ismerem magunkat és tudom, hogy van egy-két olyan lány, aki szörnyen kényes. Szerintem egy olyan barátság, amelyikben a lány állandóan a "szent sértődöttség" állapotában van, neked sem jó, ez esetben pedig hagyd ő búslakodni, hisztizni, hosszabb lesz az életed és szegényebb leszel egy infarktussal :)

2010. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak annyi a baj hogy voltál olyan paraszt hogy még nem a találka elött pár órával üzentél neki hogy nem mégy el hanem csak másnap, gondolom ő meg várt rád.
2010. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, nagyon nagy ökörségeket írtál. Semmi köze az érzelemhez annak, ha valaki mindenen csak sápítozik. Tapasztalatból mondom, hogy a nők egy szemmel sem érzékenyebbek, mint a férfiak, csak simán hisztisek. Nincs kivétel és sajnos nincsen megfelelő érzelemmel ellátott nő. Vagy legalábbis nagyon kevés. Te sem vagy különb, ha már így gondolkozol. Lehet a barázodnak elég vagy, de nekem pl nem lennél.


Kérdező: hagyd a francba a csajt. Kivéve, ha tényleg lemondtad a találkozó előtt legalább fél-egy nappal. Különben kérj tőle bocsánatot.

2010. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsánatkérés volt de semmi reakció azóta sem
2010. okt. 17. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!