Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány tud haragudni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tud haragudni egy fiúra vagy fordítva, akkor azt jelenti, hogy nem közömbösek egymás számára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hát, hisz negatív érzéseket táplál az egyik fél. ez még nem jelenti rögtön, hogy beléd van esve
2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő.....de tudunk olyanra haragudni,akit nem szeretünk?
2011. jún. 14. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
én ha haragszok egy fiura,az harag.többé látni se akarom.
2011. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt hogy tetszel neki, csak azért mert haragszik rád. Haragudni lehet a szomszédra (akit nem feltétlenül szeret az ember), lehet haragudni haverokra, barátokra, szülőkre, de egy teljesen idegenre is, aki meglökött az utcán és ezért kiesett a fagyi a kezedből! :)
2011. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az előző leírta, ez baromság, ahogy sok ember között el van terjedve, hogy ha valakire haragszol akkor amögött más érzelmek is vannak. Persze lehetséges, hogy némelyik elvetemült személyiséggel megáldott ember képes a többiek szeme láttára gyűlölni valakit miközben szereti csak ez pl. ciki valamiért de ez szerintem nagyon-nagyon ritka dolog...
2011. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pont hogy nemtudok haragudni barátnőmre. olyan van hogy rosszul esik amit csinál, de haragudni nemtudok érte, mert szeretem, ezért még azelőtt megbocsátom neki hogy a harag kialakulhatna. ha valamivel megbánt akkor az csak fáj, rosszul esik.
2011. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk féltékenység típusú harag.
2011. jún. 14. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehetne valami a fél felől aki "féltékenységi haragban" van node ezt nem lehet, hogy csak te beszéled be? Szal amint azt már páran kimondták ez a kettő nem függ össze annyira...
2011. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!