Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek Vele?

Figyelt kérdés

Nem járhatunk, mivel a tanára vagyok ennek a srácnak!! :(

Ő tud róla, hogy nekem tetszik, és már közeledett felém, odajött hozzám, és beszélgettünk...... hogyan tovább? Legyek elutasító, mivel úgy sem lehet köztünk semmi, vagy flörtöljek vele? Nem tudom hogyan lenne jó, vagy helyes, de ha más körülmények lennének, biztos, hogy nem gondolkoznék, és már a barátnője lennék! :)

Köszi a válaszokat!


2010. okt. 16. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a francnak akarsz flörtölni vele, ha úgy sem lehet köztetek semmi???
2010. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így elmondanám neki: Nem lehet köztünk semmi. Te diák vagy én pedig a tanárod. Sajnálom.
2010. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért , mert nagyon tetszik!

De ez felnőttképzéses suli, és az más....nem??? Ő 24 én 22 vagyok!

2010. okt. 16. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaah. hát legyél határozott. Ha tetszik ne az eszedre hallgass hanem a szívedre.
2010. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet köztetek bármi ez már nem középiskola :D h teszik és nekis t e akkor hajrá 21/f
2010. okt. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy lehet megoldani, ha copfba rakod a hajad, titkárnő szemüveget veszel, szexi fehér inget, miniszoknyát és felavatjátok a tanári asztalt. Ez csak így működhet.
2010. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!