Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek várjak a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak a nagy szerelemre? 16/L

Figyelt kérdés
2 hónap múlva leszek 17 és még nem volt barátom. Még a csókon se vagyok túl. Voltak már olyan fiúk akik bepróbálkoztak nálam, de nekem ők nem jöttek be. És most nem tudom egyáltalán megéri-e várni vagy ha úgy adódik akkor menjek bele mondjuk abba ha a buliban valaki leakar smárolni? Mert én úgy képzeltem, hogy annak adom oda magam akinek tényleg szeret, de ilyen nem létezik..
2010. okt. 16. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csókkal nem feltétlen kell várni, de szerintem a szexel feltétlen várj az igazira. és nem ciki, hogyha azzal vársz. én is vártam 18 évesig. :)
2010. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én még csak 15 vagyok, de énis így gondolkodom...

nekem sem vol még semmi..

fogalmam sincs mit tegyél :/

2010. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

még több ilyen lány kéne erre az elkorcsosult világra. tedd azt, amit a szíved diktál. azért sose feküdj le valakivel, mert a többiek körülötted már elvesztették a szüzességüket.

a csók tényleg nem számít ide, azt akár buliban is kipróbálhatod...ha akár alkoholizálásra adod a fejed, még lazább is tudsz lenni. persze nem azt mondom, hogy igyad magad halálra. de azt is olyannal tedd, aki tetszik neked. én például emlékszem az első csókomra. jó visszaemlékezni rá. az első szex viszont kevés jó emlékkel zárult nálam sajnos. én 18 évesen veszítettem el, de ma már azt mondom, hogy még várnom kellett volna és nem azzal a személlyel.

2010. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A te korodban persze, hogy várhatsz. Harmincévesen már lehetsz olyan kétségbeesett, hogy mindegy legyen, kivel...
2010. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nos én nem rég töltöttem a 17et, és ugyanez a helyzet nálam is... igazából szerintem egy csókkal semmi probléma, menj bele nyugodtan legalább kipróbálod milyen (:
2010. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
merre laksz?:)
2010. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen várj. A csókkal is. Tudom, hogy ez egy fiútól fura, de nekem volt egy barátnőm, akit megcsókoltam. Első csók volt. Nem sikerült olyan jónak, mint amilyennek képzeltem. Utánna meg szakítottunk is. Tök rossz érzés volt utólag ez az egész és valahogy megbántam, hogy megcsókoltam. Inkább lennék még tapasztalatlan, mint bánjam meg.
2010. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 21 éve folyamatosan várok...
2010. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg, merre laksz? Elég, ha megyét mondasz ;)
2010. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szegeden lakok.
2010. okt. 16. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!