Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne várjak a mindent elsöprő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne várjak a mindent elsöprő szerelemre? A mai világban ez úgysem történhet meg?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, tudom. De még ilyen fiatalon is bele tudom képzelni magam a jövőbe és félek, hogy nem tudok majd szerelmes lenni ebben a világban. Nekem olyan kell, akiért meghalnék, aki levelet ír nekem, akivel a csillagokat nézhetem esténként. Aki nagy költők műveiből idéz, McDonald's helyett egy gyönyörű domboldalra visz el, aki mellett megszűnik az idő rohanása. Gyűlölöm ezt a modernizált, túlbonyolított világot, ahogy a valódi érzelmek beleolvadnak a szürke hétköznapokba és felemésztődnek. Lehet, hogy gáz a gondolkodásom és ez nem is zavarna, ha nem tudnám, hogy kevés az olyan ember, aki hasonló dolgokra vágyik, mint én. Én nem tudok felszínesen állni az élethez, nem tudom semmibe venni az amúgy jelentőségteljes dolgokat.

Ebben az ultramodern világban már nem lehet romantikus, álomba illő kapcsolatom, alkalmazkodnom kell az emberek könnyelműségéhez, felszínességéhez?

16L


2010. jún. 20. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
de, megtörténhet.. persze.. :)
2010. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én sajna NEM TUDOK szerelmes lenne, ez van.


dr.b.23F

2010. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Felesleges várni, mert úgyis kibannolnak az életből
2010. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy eyedül vagy ezzel, sok romantikus srác van, de legalábbis rengeteg az olyan, aki nem felszínes, és valami alternatív értékrendet képvisel. Csak ne egy külvárosi dizsiben keresd:) Járj olyan helyekre, ami szimpatikus, megfelel az érdeklődésednek..
2010. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A megfogalmazásod és a problémád körülírása, egyértelmüen arra utal, hogy a korodnál érettebb vagy. Szerintem ne várd görcsösen a nagy szerelmet, majd jön magától. Sokan vágyunk hasonló dolgokra, csak egyes "Nök" a romantikus férfiakat homokosnak titulálják, de aki rózsaszín pólót, nöi nadrágot hord és még sminkeli is magát, azt meg férfiasnak nevezik...

Ha magamból indulok ki, Én sem szeretek túl romantikus lenni, holott vágyom rá, mert nem értékelik.


21/F

2010. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni a válasz, de én egyre inkább azon a véleményen vagyok, hogy ez a mindent elsöprő szerelem, amiről te beszélsz, egyszerűen nem létezik, vagy pedig annyira ritka hogy egyszerű halandóknak nem adatik meg. A legutóbbi kapcsolatom, amiről tényleg azt hittem, hogy "ez Az", egy hónap szerelem után úgy ért véget, hogy a lány szinte egyik napról a másikra meggondolta magát, és annyival hagyott ott, hogy bocs, mégse. Rossz volt rájönni, hogy minden amit mondott, csak üres szavak voltak. Máig nem bírom megérteni, hogy az a nagy szerelem amiről beszélt, hogy vált semmivé ilyen hamar... Ezek után érdemes hinni bármiben is? Egyre inkább úgy érzem, hogy csak az időmet vesztegetem ezzel, az az igazi szerelem nem is létezik :/
2010. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Elszomorítani nem akarlak, de arra készülj fel, hogy lesz aki jól átb*sz majd -lehet nem is egy.


Előttem szólóhoz: velem is hasonló történt, a srác egyik napról a másikra tűnt el, többet nem is értem el. Azóta persze találkoztunk, mert azt elfelejtette, hogy ha átbasz, attól még a munkahelyen találkozhatunk. Jó voltam neki néhány hétig aztán ennyi. Általában óvatos vagyok, de ő olyan profi volt, hogy nem kellett sok, hogy megbízzak benne.

2010. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem várj! Olyan hosszú még az út - ahogy ezt Máté Péter is megénekelte. Hasonló gondolkodású ember vagyok mint te, és úgy gondolom, "nem vagyunk egyedül". Az ilyen beállítottságú emberekkel az a gond, hogy nem találják meg egymást. Egy előző válaszoló írta, hogy a felsorolt tulajdonságokkal bíró társat ne diszkókba keress. Ezzel tökéletesen egyetértek, de egy további kérdést erősen vonz magával ez a kijelentés: akkor mégis, hol? Hol ismerkedjen? Ez a csodálatos 21. század kevés, a kulturáltsági szint legalább minimumját magában hordozó potenciális ismerkedésre alkalmas helyet kínál, mert a klasszikus értelemben vett fogyasztói társadalomnak nem erre van szüksége. Vannak kiállítások, és egyébb érdekes, és jobb helyek, ahol az ember azt gondolná, hogy nem csak a primitív ösztönlényekkel találkozhat, de ezekre a helyekre általában nem egyedül, vagy legalábbis nem ismerkedni jár az ember.

Sajnos nincs kapcsolódási pont. Nem tehetsz mást, minthogy kitartassz, éled az életed. Legyél nyitott az emberek felé, és talán ha szerencséd van, összesodor az sors egy hasonló gondolkodású emberrel, mint amilyen te is vagy. Csak ne add fel. Az ember egyik feladata a harc, a küzdés.

„Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!”


19/F

2010. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a nemdiszkót, hogy kultúrált (kulturált?) partikba, szórakozóhelyekre érdemes inkább járni, ebből is rengetegféle van. A mély érzésű, intelligens, romantikus emberek ugyanúgy szoktak bulizni, csak nem ugyanott, ahol a barnítókrémes rajgyerekek. Mert ismerkedni szerintem is leginkább partiban lehet. Leginkább. De én pasiztam már be könyvkötőtáborban is, háztetőn, csillagos ég alatt. Ezért említettem az érdeklődési kört, ami valamilyen tevékenységet is maga után von, ami pedig eseményeket, rendezvényeket..
2010. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Igaz, a bulizásokból még sülhet ki jó (ha nem az ágy lesz az első helyszín :D ). Most hogy jön a jó idő, lehet menni a szabadba, strandra, ott meg lehet válogatni :)
2010. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!