Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne várjak a mindent elsöprő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne várjak a mindent elsöprő szerelemre? A mai világban ez úgysem történhet meg?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, tudom. De még ilyen fiatalon is bele tudom képzelni magam a jövőbe és félek, hogy nem tudok majd szerelmes lenni ebben a világban. Nekem olyan kell, akiért meghalnék, aki levelet ír nekem, akivel a csillagokat nézhetem esténként. Aki nagy költők műveiből idéz, McDonald's helyett egy gyönyörű domboldalra visz el, aki mellett megszűnik az idő rohanása. Gyűlölöm ezt a modernizált, túlbonyolított világot, ahogy a valódi érzelmek beleolvadnak a szürke hétköznapokba és felemésztődnek. Lehet, hogy gáz a gondolkodásom és ez nem is zavarna, ha nem tudnám, hogy kevés az olyan ember, aki hasonló dolgokra vágyik, mint én. Én nem tudok felszínesen állni az élethez, nem tudom semmibe venni az amúgy jelentőségteljes dolgokat.

Ebben az ultramodern világban már nem lehet romantikus, álomba illő kapcsolatom, alkalmazkodnom kell az emberek könnyelműségéhez, felszínességéhez?

16L


2010. jún. 20. 23:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
00:39: kulturált.
2010. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Köszi!

(Mert kultúra, viszont kulturális. A kulturáltban meg emiatt nem voltam biztos.)

2010. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Üdv,


nos erre a kérdésre kérdéssel válaszolnék.

A legnagyobb tapasztalatom az életben eddig az, hogy nagyjából az összes általam ismert elmélyülten gondolkodó művész visszataszító, de nem viselkedése miatt, hanem mert ápolatlan, sokmindenhez "gyökér" módon áll hozzá. Én már sokszor hallottam ilyeneket magamról, hogy ilyen gondolkodsú, vagy beállítottságú ember vagyok, de valahogy nagyon nem szeretnék olyan lenni, mint ők. Ne értsetek félre, ezzel nem a művészeket akarom lehordani, csak tapasztalatból beszélek. És nagyjából ezért nem jön el az a nagy szerelem se. Tipikus példa erre a 'Reményhez' költője. Oké, hogy nagyon szép fogalmazás meg szép vers, de én az egészben leginkább Lillát sajnáltam, nem elég szegénynek, hogy nem tudott megértésben elszakadni, amikor már nem tetszett neki, de azok után még ilyen versekkel is zaklatni kell őt, én beleborzongnék a helyében :)


Annyit árulj el magadról, hogy ez a gondolkodásmód mennyire mély? Ha látod az embereket beszélgetni valamiről, be tudsz illeszkedni, tudsz laza lenni néha, ellazulni és szeretsz buliba menni, vagy ilyen halálosan komolyan veszed az életről való gondolkodást? Ha utóbbi, akkor leginkább ilyen írói táborokban találhatod meg azt, akit keresel, ha pedig szociálisan alkalmazkodó vagy, akkor biztosan leszel még nagyon boldog, ugyanis van ilyen manapság is :)


Ui: szerinted és a visszajelzések alapján szép vagy? :P

2010. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Persze, el tudok beszélgetni különféle témákról és nagyon sokat nevetek, ami imponál az embereknek. Nem vagyok egy mogorva, világfájdalommal küzdő lány, de az tény, hogy nagyon sokat gondolkodom.

Nem szeretem az ápolatlanságot. Én hiúságtól függetlenül szépnek tartom magam, mert az emberek gyakran dicsérnek és nem rombolják az önbecslésemet a felém irányuló megjegyzéseikkel. A külsőm miatt nem fáj a fejem, néhány belső tulajdonságomon viszont változtatnék.

2010. jún. 21. 02:02
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát várjál nyugodtan,csak ne csodálkozz,ha te is úgy jársz,mint az a 43 vagy hány éves szűz nő aki múltkor írt ide.
2010. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

(1:00)

Akkor ezzel nincs semmi baj :)

Hova valósi vagy?

2010. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az ápolatlant szerintem elfelejtheted, bár nemtom, hogy az az ominózus válaszoló miket tapasztalt, de nekem az ismerőseim 70%-a művészbeállítottságú, és nem rémlik, hogy lenne köztük ápolatlan.
2010. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy tapasztalatból beszélek, tudom, hogy a kettő nincs összefüggésben, csak feltűnt errefelé. De művész és művész között is sok különbség lehet amúgy. Egyébként én is ismerek rokonszenves alkatot, akikre én tértem ki, azokat nevezzük inkább megszállottaknak :)
2010. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A megszállottak se ápolatlanok..:) Jójó értem én.
2010. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!