Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h adjon 1 utolsó esélyt?

Figyelt kérdés

barátommal 3 hónapot voltunk együtt,(de évek óta ismerem) tnap szakított velem, és előtte 5 napig, nem is adott életjelet nekem, mert, hogy gondolkozott.

azt mondta azért, mert már úgy érezte, hogy csak d*gni járunk össze, meg hogy sokat veszekszünk, de ezt mind msnen. és, hogy nem akarja így folytatni. meg, hogy mikor együtt voltunk nagyon szeretett.

de én belehalok, hogy nincs mellettem. elvileg ma találkozunk, de félek, hogy nem fog utolsó esélyt adni ha könyörgök neki.

szerintetek mit csináljak, hogy adjon egy utolsó esélyt nekem? mert nem bírom ki, hogyha véglegesen elhagyna. :'(


2010. okt. 16. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ez az msn-es , meg sms-es szakítás a pedofiloknak való meg a kockáknak és az éretleneknek, egy normális ember képes négyszemközt szakítani , élőben.
2010. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nagyon sajnálom:(

Én is vtam hasonló helyzetben és ezért tapasztalatból mondom h.ne add fel!!Engem is utasitottak már vissza!A lényeg h.add fel!Küzdj érte!Mert ha ő az igazi nem lehet ilyen egyszerűen vége.....Mondd meg neki h.te mit érzel és ha add egy ujabb lehetősége akkor megpróbáltok változtatni(bocsi ahibákéárt rossz a billentyúm..)

2010. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
itt más van a dologba..lehet hogy rendes a srác mert más csajt fűzöget és nem akar téged kihasználni hogy csak dughasson, de én kizártnak tartom hogy ne legyen valami a háttérbe..még ha legalább! 1-2éve lennétek együtt és aztmondanád h unalmas meg h csak dugni jártok össze akkor lehet aztmondanám hogy hát lehet..de még erre se nagyon..de hogy 3 hónap alatt elérni azt h szerinte csak dugni jártok össze meg ennyit veszekedtek...itt valami van a dologban más is..18/F
2010. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ígyvan, msn csak a gyerekeknek való.

Két dolgog: NE könyörögj. Már késő, és nem szép. Hidd el, nem éri meg kényszerből a másikkal lenni. Másik. Ki fogod bírni, leszel még boldogabb is, mint voltál, lesz még más pasi akit szerethetsz.

2010. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!