Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 utolsó esélyt kaptam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 utolsó esélyt kaptam hogy visszaszerezzem a barátnőmet. Mit tegyek hogy ráébresszem arra, hogy szeret?

Figyelt kérdés
1 utolsó találkozó, ha itt nem tudom meggyőzni arról hogy én kellek neki akkor semmikor. Most épp szünetelünk. A baj az hogy mikor csókolózunk nem érez semmit és az a baj hogy én se. A technikám borzalmas. Csak egyből bedugom a nyelvem a szájába és körkörös mozdulatokat végzünk majd 5-10 másodperc múlva vége. Ez elég unalmas lehet és szerintem ha ebbe tudok változtatni meggyőztem arról hogy szeret. Mégis hogyan csókoljam meg hogy ne csak egy unalmas dolog legyen a csók? Azt akarom hogy fellángoljon benne a szerelem. Hogyan csináljam?
2010. nov. 4. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne meséld be magadnak, hogy csak a csókolozás miatt akar szakítani veled. Nem szeret téged már, ennyi. Csodát Te sem tudsz tenni, bárki válasza segítségével sem.
2010. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De az azért fura hogy a csók közbe én se érzek semmit, pedig szeretem...

És a csaj szerint több vagyok mint barát.

2010. nov. 4. 12:37
 3/8 anonim válasza:

www.CsajozasiTanacsok.hu - Tanácsok, tippek, módszerek a sikeres csajozáshoz, hogy a legjobb nőket is elcsábítsd!


itt elég jó módszerek vannak

és a csókolózás is levan írva

megéri megnézni mindenkinek

2010. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj egy Ferrarival, az nagyon meggyőző tud lenni
2010. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor van olyan aki szerint is, azért nem érzünk semmit csók közbe mert rosszul(unalmasan) csináljuk?
2010. nov. 4. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem érzel semmit, mert Te sem szereted, meg ő sem a másikat. Két szerelmes akkor is érez valamit, ha bénák a csókban.
2010. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd el disznóvágásra és amikor kész vagy mindegy mikor csak vetkőzd meztelenre és basz*Ő
2010. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is a csaj nem szeret. Fontos vagy neki, lehet, de nem szeret. Nem érdemes erőltetni, keress mást. Van még pán nő a világban, tudod?

Másodszor a csókolózást nem kell kielemezni, nem kell végiggondolni hogy csinálod! Bedugod a szájába és körkörös mozdulatokat csinálsz... baromság! A csajra figyelj, nem arra hogy jól csinálod e! Lassan hajolj közel, szájra csók és utána dugod csak be a nyelved. Lágyan csókolod és közben finoman cirógatod, simogatod a karját, nyakát, oldalát. A csók egy tánc, figyelj a mozgására, de te vezetsz! Légy finom az elején és figyeld a reakcióit. Aztán gyorsíts be, légy szenvedélyes. Úgy csókolj mintha az utolsó csókod lenne, éreztesd hogy mennyire kívánod. Tapasztald ki hogyan szereti jobban, de ez nem azt jelenti, hogy csak lassan vagy csak durván csókold! Van olyan lány aki imádja az érzelmes csókot van aki durván szereti. Nem örülnek ha nem ismered fel a vágyaikat!

Valószínű a nőd is szarul csókol azért nem éreztek semmit. Keress mást, akin lehet gyakorolni. Sose kérdezd meg jól csókolsz e, de nem szégyen ha megkérdezed ő hogy szereti! Ez nem ciki és hidd el értékelni fogja hogy figyelsz rá és az igényeire!

26F

2010. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!