Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Párom nem érti miért dolgozok, spórolok annyit mert 1,nincs kinek ( gyerek) aki örökli. 2, nem megyünk sehová..nem élek és nincs hobbim.


Tény hogy hobbim nincs. Én munka központú családban nőttem fel.

Az is igaz hogy nem megyünk sehova szinte. Ezen kérte változás legyen, próbáltam elhívni strandra ( jó idő volt, de nem volt kedve), próbáltam biciklizni hívni ( azt mondta jovo heten mikor szabin lesz, de akkor se mentunk, fel se hozta hogy mehetünk).

Sokszor azt mondja mikor mondok vlmit hogy ő nem sokára menni, csak otthon maradni..

Így minek sérelmezi?


A spórolás kapcsán mondtam neki hogy nekem biztonságérzetet ad hogy tudom bármi van, van mihez nyúlni, vagy nem okoz gondot ha vlmi van hirtelen.


2023. aug. 26. 09:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy jó, akkor maradjunk itthon
2023. aug. 26. 13:19
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és utána idejossz puffogni. Itt is a gond lényege a szegényes kommunikáció kettőtök között. Többet kéne beszélgetni, hogy megértéseteket egymást.
2023. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!