Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Párom nem érti miért dolgozok, spórolok annyit mert 1,nincs kinek ( gyerek) aki örökli. 2, nem megyünk sehová..nem élek és nincs hobbim.


Tény hogy hobbim nincs. Én munka központú családban nőttem fel.

Az is igaz hogy nem megyünk sehova szinte. Ezen kérte változás legyen, próbáltam elhívni strandra ( jó idő volt, de nem volt kedve), próbáltam biciklizni hívni ( azt mondta jovo heten mikor szabin lesz, de akkor se mentunk, fel se hozta hogy mehetünk).

Sokszor azt mondja mikor mondok vlmit hogy ő nem sokára menni, csak otthon maradni..

Így minek sérelmezi?


A spórolás kapcsán mondtam neki hogy nekem biztonságérzetet ad hogy tudom bármi van, van mihez nyúlni, vagy nem okoz gondot ha vlmi van hirtelen.


2023. aug. 26. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ez a tipikus semmi sem jó pár. Voltam ilyen kapcsolatba. Jelenleg, ha ilyen ember kerülne a közelembe, azonnal menekülnék. Borzasztóak és kb. csak leakarják húzni az ember életkedvét.

Mindegy, mit csinálsz, neki úgysem lesz jó.

2023. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ezt nehezen, nekem is volt barátnőm, akinek a libegő, János-hegy, mátra nem volt elég kirándulás céljából, mutogatni kellett a rokonságnak, barátnőknek, hol nyaraltunk.

Eleinte belementem mindenbe, aztán apránként kezdtek elszállni az igények.

Van, aki spórol, előre gondolkodik, és van, aki hitelekbe veri magát agy nélkül és a mának él.

Ma én ezt nem ismertem fel az elején.

2023. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem passzoltok.


Nekem is volt olyan exem akivel szinte mindig csak otthon ültünk amiket csináltunk az meg kimerult a rokonságban(atmenni hozzájuk teraszos kajás beszelgetős partyra a szuleivel tesojával), lemosattuk a kocsit meg kocsikáztunk meg beültünk valahova szigoruan kettesben meg fagyizás mint a nyuggerek!


Amikor jott egy pasi akivel elmentem szórakozni a szuleihez a szuleivel rengeteget nevettunk is mert laza jófejek es nem karotnyelt eminensek mint az előzőnek, es haveroktol haverokig mentunk mindiv ezermillio sztori pörges nyüzsgés,események, 1 nap alatt is tobbminden tortent velunk mint exemmel 1 év alatt velünk, én ugy éreztem mintha eddig csak vegetáltam volna az exem mellett mint aki nem is élt eddig.


Es amikor haza akart az exem cipelni nem voktam képes bemenni hizzá megint 4 fal közé a tv elé!

2023. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Megkerdezted tőle, hogy akkor ő hova szeretne menni? Mit mondott?
2023. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De irta hogy ezek a kényszeres olcsó progik vannak csak. A csaj meg semmit nem mond szerintem.

Dunsztja sincs mit akar. Csak unatkozik.

2023. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem tetszik, hogy nem mennek sehova, akkor legalább mondja meg, hogy hova szeretne menni. De én azért kíváncsi vagyok, hogy beszeltek-e erről egyáltalán, vagy ennyire nem.mukodik a kommunikáció?
2023. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem egy nagyravágyó programok terén.


Mindig azt mondta hogy neki jó lenne egy esti séta, egy piknik bármi..

El akart menni koncertre, igaz ingyenes volt, én nem szeretem azt a fajta zenét de elmentem mert ő szerette volna.

Amúgy nem egy mutogatós hogy villogjon vele hol járt..

2023. aug. 26. 10:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a gond? Menjetek este sétálni, néha vidd el vacsorázni. Igaza van, kellenek programok, amik kimozditanak. Bátorítja, hogy ő is javasoljuk programokat, ahova el szeretné menni. Most pont két programot visszautasított, de ez nem jelent semmit.
2023. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mert üti egymást a két kijelentése.


Sokszor mondja hogy ő nem akar sehova menni, csak otthon akar lenni, meg alig várja hogy otthon legyen, ha hívom nem jön inkább otthon kreatívkodik.


Máskor meg mi soha nem megyünk sehova.

2023. aug. 26. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is lehet, hogy néha nincs kedve, de alapvetően több programot szeretne. Te mit mondtál neki erre?
2023. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!