Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megertenéd nőként hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megertenéd nőként hogy a párod lelkileg nincs jól?

Figyelt kérdés

Ez kb egy éve tart, emiatt az intimitás nincs.

Azt mondja egyszerűen eszébe se jut a szex.


Most kezdett el dolgozni ezen csak,hogy a lelki gondok megszűnjenek. Egyszerűen ahol most van/ tart nem érzi hogy a helyén lenne, haszontalannak érzi magát de nem tudja miben jó..kicsit amolyan depresszió felébe van..kedvetlen, semminek nem örül..


2023. aug. 19. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában van a problémájával, és el is szánta magát arra, hogy tegyen ellene. Abban az egy évben feltételezem azt gondolta, meg tudja oldani szakember nélkül is, de végül rá kellett jönnie, hogy túlnő rajta a feladat. Szerintem ez így teljesen korrekt. Sztereotíp alert: egy nő is sokszor nehezen teszi meg ezt a lépést, nemhogy egy férfi.


Ettől függetlenül teljesen normális, ha emiatt elbizonytalanodtál. Nehéz egy ilyen ember társának lenni - mivel igazából ilyen állapotban senki nem alkalmas párkapcsolatra, pont a magába fordulás miatt. A társunkkal törődni kell, nekik pedig pont az esik a legnagyobb nehezükre. Az a kérdés, hogy számodra megéri e várni rá, mennyire szereted ezt az embert/mennyire tudod elviselni, hogy most ez van vele.

Nem vagy szar ember attól, ha azt mondod, most már elég.

2023. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Egy egészséges férfi akkor is szexel, ha depressziós. Olyan nincs, hogy eszébe se jut. Vagy valaki mással szexel, vagy teljesen impotens lett és hazudik.

Az intimitás meg nem csak azt jelenti, hogy kuki a nuniba. Mennyire nincs? Se puszi, se összebújás, se orál, se gyengédség? Akkor a kapcsolatnaj is vége, csak nem meri kimondani. Gondolom, anyagi okokból, össze vagytok kényszerülve, vagy csak a gyerek miatt.

2023. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

A depresszió részét megérteném, de szerintem a szex független ezektől. Itt a kapcsolatban is valami gond van, nincs megértés, és a másik elfogadása. Ilyenkor szokott menni a szekálás, az alázás, és a cinikus megjegyzések. Láttam hasonló kapcsolatot, de ott nemcsak az egyik fél depressziója volt a gond, hanem a másik fél alázta is a másikat, nemhogy próbálta volna megérteni. Elfogadás meg pláne nem volt.


De itt nyilván azt fogják majd mondani, hogy keress mást, kezeltesse magát, nem a te felelősséged, stb.

Most csak egyik oldalról látni a problémát, és így nyilvánvaló hogy merre dől a mérleg.

2023. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Règ megcsaltam volna.
2023. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem mert nem akarnèk en is depresszios lenni. Toxic
2023. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Menjen szakemberhez, mert egyedül nem fog kijonni belőle. A nagyokosoknak üzenem, hogy a depresszió egyik jellemző tünete a libidocsokenes.
2023. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
6: ez csak a te véleményed. Nem kell nagyképűen osztani az észt, nem vagy bíró. Nem mindenkinél okoz libidócsökkenést.
2023. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Amennyire ő is megértené, hogy nekem meg szükségem van a szexre.

Amúgy sem vagyok óvónő.

2023. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
7-es, a kérdező párja esetében láthatóan igen.
2023. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
9-es, ez egyáltalán nem biztos, csak ezt kommunikálja a párja felé.
2023. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!