Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szenvedek a volt barátom miatt. Meddig tart még ez a szenvedés?

Figyelt kérdés

3évet jártam vele.1éve vége,egyszer újra próbáltuk,de elcsesztem.Hiányzik,pedig megcsalt, átvert,hazudott.Mégis ő miatta sírok.Nem tudom elfelejteni.Egyedül érzem magam,egy biztos pontnak éreztem az életemben.Mindentől félek,rettenetesen.

Már mindent kipróbáltam:-Volt valakim,de nem működött a kapcsolat ...akkor is az ex járt a fejemben

-Bulizni járok ,heti rendszerességgel...de a vége ugyanaz..másnap depi

Keresni nem kereshetem, mert lehet h már van valakije,nem is érdeklem.

Mindenki csodálkozik rajtam h egy ilyen alak miatt szenvedek,...néha én sem értem.

Bármivel is foglalom el magam,úgy is később az eszembe jut.

Aki kíváncsi részletekre, és tudna tanácsot adni írjon emailt is!(annyiszor írtam az oldalra,lehet h egyesek fel is ismernek......hát igen,ez vagyok én a SZÁNALMAS


2009. jan. 1. 03:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne keseregj. Ha úgy érzed, hogy nem tudsz ezen túllépni, akkor inkább menj el egy pszichológushoz, nem ér annyit az egész, hogy tönkre tedd miatta magad. Ő tud segíteni, de Neked is akarnod kell.
2009. jan. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A pszichológuson gondolkozom én is

Most azt találtam ki, hogy eltűnök, kerülöm azokat a helyeket ahol össze futhatnánk, hátha eszébe jutok és hiányzok majd neki.

Lehet, hogy iwiw-röl islekellene törölnöm magam.

2009. jan. 1. 12:09
 3/6 Srapnel ***** válasza:
100%
Ezt a sok energiát ne a fentiekre pazarold (amiket írtál), hanem saját magad fejlesztésére és az sem baj, ha agyalsz rajta. De ne azt, hogy jaj, milyen szánalmas, vagy hogy mennyire hiányzik, hanem hogy mit hogy csináltál, minek mi lett a következménye, vajon mi alapján válassz párt, jól választottál-e, stb. Egy kicsit amolyan általános életfilozofálgatás. Nézz körbe a világon, olvass mindenfélét, mert néha teljesen máshonnan jött oda nem illő információ is beindít valami gondolatot, amiből hasznos más gondolatok lesznek. Az egészben az a jó, hogy közben magadat is megismered, talán megértesz ezt-azt, ami szintúgy könnyít az emberen, nem mellesleg meg tapsztaltabb és bölcsebb leszel.
2009. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eset, pláne, hogy 3 évig voltatok együtt... Nálam is ez volt a szitu, hogy egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből. Nálam az lett a megoldás kulcsa, hogy hónapok múltán összejöttem vkivel. Csak ő tudta feledtetni velem a múltat. Néha-néha még így is eszembe jut az ex, de rájöttem, hogy mennyire kár volt akár 1 percet is rápazarolni... Mint mondtad, nálad ez sem megy. Én mégis azt mondom, próbálj meg nyitott lenni egy új kapcsolatra. Próbáld lekötni vmivel a figyelmed (pl. sportolás, tanulás...) Ha végképp nem megy, tényleg próbáld meg a pszichológust. Beszélgess emberekkel a problémádról, hátha csökken benned a feszültség. Ha tudod, kerüld el azokat a helyeket, melyek rá emlékeztetnek (szinte lehetetlen), töröld ki a telefonszámát, e-mailjeit, tedd el a szemed elől, amiket tőle kaptál... Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg. Sok sikert!
2009. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem vagy szánalmas, de ami egyszer végetér az már sohasem lesz olyan mint régen. Én 1,5 évig jártam életem első nagy szerelmével,de aztán szakított velem. 3 napig nem tudtam enni semmit állandóan csak sírtam utána. Aztán közben történtek dolgok. Mint ahogy lenni szokott én is kibékültem vele. Majd valahogy úgy éreztem már semmi sem olyan mint régen. Aztán én szakítotam vele és békében elváltunk. Legalábbis azt hittem. Aztán elkezdtem járni a jelenlegi párommal,akit nagyon sokáig nem mert szeretni,még húzott vissza a szívem hozzá.Aztán eltelt 3 hónap és szerelmes lettem belé. És egész addig nem is jelenkezett a volt barátom. És így tiszta lappal indítottam.Aztán egy bálban voltam a jelenlegi barátommal és megjelent azza a szöveggel, hogy ő most jött rá 3 hónap távolság után, hogy még mindig mennyire szeret.De én már nem akartam vele lenni. Mondta neki, hogy én eleget vártam rá.

Szóval a lényeg, hogy próbáld a szívedet szabadon engedni és ne legyen a régi párod rabja.És ezt agyban kell eldönteni!

2009. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hm, én is félek, hogy hasonló sorsra jutok, csak éppen én háromszor találkoztam a fiúval... szóval, ha vigasztal, van nálad szánalmasabb nő is.. megpróbálom mással... becsapott a fiú, kapcsolatban volt... sokáig titkolózott, hónapokig, és most is még tagad... le sem tudom zárni a dolgot, mert nem akar elengedni...
2010. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!