Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsindelyes kérdése:

Mit kellene most tennem? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt és kiderült hogy 2hete megcsalt (noha nem szex csak kavartak). Barátnőm csak azért kavart vele mert a gyerek olyan stílusú mint ő...


Nagyon szeretem ezt a lányt ezért adtam neki még 1 esélyt, de csak azzal a feltétellel hogy nem találkozgat vele többet. ő erre azt mondta nem tudja és még dönteni-e kell mert őt is megszerette (akivel mindösszesen 5x találkozott).


Mondom vagy ő vagy én.

Erre azt felelte hogy még nem tudja mert egyikőnket se akarja elveszteni :S de ez nekem nagyon rossz :$ és folyton azzal nyaggatom hogy válaszon mert a szerelem amit érzek elfog múlni ha tovább folytatja.


Tanácsokat szeretnék kérni tőletek :$

Mellesleg 17/f vagyok.


2010. okt. 15. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy szereted, de csak csalódnál!

Váljatok szét /még ha kis időre is/ és döntsön. Ne akarj magadnak rosszat!

2010. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm :$ csak félek hogy megutálom :$ mert köze ugyon úgy találkozna velem mint vele és meg****na az ideg ha arra gondolok h mit csinál vele :$


de abban biztos vok hogy nem akarom meg látni a gyereket mert "véletlen" megverem :$ :/

2010. okt. 15. 08:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy ideges vagy és rosszul esik ez az egész, de gondolj bele!

HA együtt maradtok, talán soha nem fogsz megbízni benne, és

1. esz a fene

2. féltékenykedsz /ami még ront a helyzeten

3. megutáljátok egymást



Írj neki arra az oldalra, hogy: Szia kicsim, ekkor megyek haza. Hiányzol, szeretlek!

Nehogy kibukjon azon, hogy a barátja üzen neki.

Ha meg kibukik... akkor ez már nem párkapcsolat /legalábbis a Ti részetekről:(

2010. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igazad van :$ köszi :)
2010. okt. 15. 09:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Szívesen /bár mondhattam volna biztatót, de hazudni nem akarok.


Minden esetre sok erőt Neked és remélem rendbe jön a kapcsolatotok!

2010. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
még1x még azt is hogy őszinte voltál :$
2010. okt. 15. 09:38
 7/13 anonim válasza:
Az a baj hogy itt sajnos neki kell döntenie, és szerintem olyan nincs hogy két embert szeret valaki.Már rossz.Ezt muszály elfogadnod.A szerelem két ember együttes vonzódása.Úgy látszik ő ebben nem biztos.
2010. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
vége :'( majd 1x remélem megtalálom az igazit :$
2010. okt. 15. 10:19
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem dobtad még ezt a r*bancot? Nekem a legelső dolgom lett volna. Csá, csüngjél más f*szán. Én nálam soha nincs vissza. Kiegyensúlyozott vagyok, nem félek egyedül sem.


Vicc, nem tudja eldönteni, ki kell neki. Teljesen éretlen a csaj. Tőle ne várj semmi komolyat. De látom Te se vagy elég érett, megtéveszt a "szép" beszéde.

2010. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!

Tudod egy 17 éves srácnak nem ilyen szövegre lenne szüksége, pláne szakítás után! De nagyon kemény gyerek vagy, látjuk...

2010. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!