Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Van itt olyan csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van itt olyan csaj akinek a párja 2/2-vel dolgozik mármint 2 nap igen,2 nap nem?.. Ha igen,hogy viselitek? Hogy oda van reggel 9-töl egész este 11-ig? Mit szoktatok csinálni abba az időbe?

Figyelt kérdés
Én nekem a párom futár,és nem vihet magával se,és váltani se nagyon akar munkahelyet.

2023. júl. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. dolgozom.
2023. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 en is dolgozom,csak az a helyzet hogy irodai munkát,és már délután végzek..
2023. júl. 28. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én is.És? 9-5 ig vagyok általában, utánna van dolgom nekem is.Edzés, bevásárlás, főzés, háziállatokkal is foglalkozom, mosogatok, összepakolok, mosok, stb.Esetleg ha jut idő olvasok, szépségápolással foglalkozom, ilyesmi.Én sosem érzem azt, hogy ne lenne mit csinálni.
2023. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 tudom,én is szoktam ilyesmit csinálni csak van mikor nagyon hiányzik már hogy egész nap nincs velem.
2023. júl. 28. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hát elhiszem.Sajnos pedig ezt meg kell szokni vagy a párod rábeszélni a váltasra.
2023. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Azért csak tudja már elfoglalni magát egy felnőtt nő, aki külön él a párjával. Munka, háztartás, szabadidős tevékenységek. Én például ezekkel foglalom el magam. Közben élvezem az egyedüllétet, mikor itthon van, akkor pedig azt élvezem, a közös időt.
2023. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem igy dolgozik.És én is műszakba járok.Nem vagyunk egymáshoz nőve.Igy sokkal értékesebb sz idő,amit együtt töltünk.
2023. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!