Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek egy férjről, aki szombat reggel felmegy Pestre 2 napos Hungexpo kiállításra, miközben péntek este eldugult a lakásban a lefolyó és nem lehet használni a vizesblokkokat?

Figyelt kérdés

#férj #hárítás #Háztartási probléma
2023. febr. 25. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
81%

Ajanlom a Tiret vagy MrMuscle lefolyotisztito gelt. No vagyok es lefolyokidugitasra hasznalom. Illetve csogorenyeztem mar es kidugitottam a csovet!!


Addig a pasim kartyazott.

N

2023. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
92%

Mi köze a férj utazásának ahhoz, hogy kihívjatok egy csövest?

Nem tudsz/mersz telefonálni?

2023. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
87%

Jó megoldás lehet a forró vízben feloldott trisó,leöntöd vele a lefolyót,állni hagyod egy ideig,aztán pumpával ki tudod szedni a lerakódott koszt,üledéket.Mindezt nőként is simán meg tudod csinálni.

Apuka amúgy talpig úriember,de hát te választottad,te élsz vele,neked kellene kommunikálnod felé,hogy szerinted ez így nem fair.

Üdv. : egy szintén nő...

2023. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
96%
Az èn páromból kiindulva ha tudja akkor már este orvosolta volna a problèmát. Ha nem, akkor megmondom neki, hogy menjen nyugodtan megoldom èn ès hívok valakit.
2023. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
97%
Valszeg jobban érdekli az expo mint a wc
2023. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
80%
A kedves feleséggel mi lenne, ha egyedül élne? Más "férfi" munkát is meg tud oldani egy nő.
2023. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
96%
Én elhárîtottam volna a problémát, legalábbis azon lettem volna, de én én vagyok, a férjed meg a férjed, nem vagyunk egyformák. Egyébként melyik lefolyó dugult el?
2023. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tisztító tippeket. Ezt este mind végig próbáltuk. Éjszakára bent hagytunk egy fél üveg MrMuskle-t. Reggel felébredtem és láttam, hogy a dugulás nem oldódott meg. A férjemet kerestem, hogy hol van s kit hívjunk. Telefonon értem utól, megtudtam, hogy féluton már Pestre. Sírógörcsöt kaptam, hogy így lelépett.
2023. febr. 25. 11:11
 9/76 anonim ***** válasza:
25%
Ezt az életképtelen buta nőt, mint a kérdező.....ha szülsz és fáj, akkor is ö lesz a hibás......pfujjpfujj!
2023. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
77%
De miért kell ettől sírógörcsöt kapni? Ő se tudna nálad többet tenni ezek szerint.
2023. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!