Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek egy férjről, aki szombat reggel felmegy Pestre 2 napos Hungexpo kiállításra, miközben péntek este eldugult a lakásban a lefolyó és nem lehet használni a vizesblokkokat?

Figyelt kérdés

#férj #hárítás #Háztartási probléma
2023. febr. 25. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
#39 azt hiszem igazad lehet :(
2023. febr. 25. 12:35
 42/76 anonim ***** válasza:
88%
Igazi férjek gyöngye.
2023. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
89%
El lehet válni, jobban jársz.
2023. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
92%
Sósav 30x bármit is átvisz. Vagy egy darab kemény drót.
2023. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
85%

44es helyesen! 30%os sósav minden dugulást elvisz kivéve a lehúzott tárgyakat (jellemzően tampon esik be meg a vízoldékony wc papír guriga fogja meg a rendszert) de apával szedtübk ki felmosó fejet, fél csírkét??? Csírke tollat....

Kemény de a lágy acél drót is egyszerű praktika először simán majd a végén 10 cm hosszan visszahajtva.

2023. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
87%
44-45höz plusz családi házban éltek vagy társas házban??
2023. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:

Dugulás elhárítva. Nedves törlőkendő (amit csak a férjem dob a wc-be) kígyó volt az oka.

Megoldottam egyedül, vagyis a szakember oldotta meg, én csak ügyfél voltam. Ki is tudtam fizetni.

Most kaptam egy sms-ben 3 telefonszámot a férjemtől.

Férjek gyöngye-valóban.


Tanúság:

1-Változunk: a gondos apa/férjből a "lesz@rom mi van veletek" -be.

2-ha elvállnék, akkor nem kergetnék egy illuziót, hogy van egy párom, mert már rég nincs.

2023. febr. 25. 13:14
 48/76 anonim ***** válasza:
89%

Az alapprobléma nem okozott volna gondot, legrosszabb esetben is hívok egy szerelőt, vagy ha nagyon nincs kedvem semmihez, hát elmegyek én is otthonról, aztán majd együtt megoldjuk, ha visszaértünk. (Bár akkor is nyilván szakember lett volna a vége, ha a házi megoldások nem mennek.)


Ami nekem a problémát jelentette volna, hogy

(0. Én is szívesen mentem volna vele az expora, bár elsőre azt gondoltam, te nyilván nem akartál, és így volt megbeszélve.)

1. Lelép 2 napra anélkül, hogy én tudtam volna róla előtte.

2. Teszi ezt úgy, hogy előtte is hosszabb ideig távol volt.

3. Teszi ezt úgy, hogy gyerekünk van, aki szintén számított volna rá, azaz ő sem tudott róla.

4. Úgy hagyja rám a dugulást, meg a két gyerek menedzselését hétvégén, hogy én nem is tudok róla, hogy egyedül leszek. (Pedig gondolom a hétvége neked is a pihenőnap.)


Szóval ezek miatt, ha hazajön szépen leülnék vele, és megbeszélném, hogy valami hozzáàllásbeli változtatásra van szükség, és nem azért, mert nem vagy ügyes nő, aki megoldja, hanem azért, mert nem egyedül vagy a házasságotokban és nem egyedül vagy szülő.


Szóval nekem a vízválasztó lényegében az, hogy tudtam-e arról, hogy el szeretne utazni, megbeszéltük-e ezt korábban.

2023. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:

#46 társasházban szerencsére, így sokkal kevesebb férfias dolgot kell megoldanom.

Gyerekként családi házban laktunk. Mikor apukám meghalt anyukámmal és húgommal sokmindent megoldottunk.

De vessettek meg, nem vágyok férfi szerepre. Nő szeretnék lenni, aki szólhat a párjának, ha eldugul a lefolyó.

S hogy köszönés nélkül lelépett reggel, azt akkor se tudom lenyelni.

2023. febr. 25. 13:21
 50/76 A kérdező kommentje:
#48. Tudtam az expos tervről. Csak miután dugulás lett, én azt mondtam, hogy szerintem program lefújva, mert én nem hagyom itt a gyerekeket egy eldugult lakásban. Majd felmegyünk vasárnap 1 napra, ha megoldódott a dugulás.
2023. febr. 25. 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!