Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek egy férjről, aki szombat reggel felmegy Pestre 2 napos Hungexpo kiállításra, miközben péntek este eldugult a lakásban a lefolyó és nem lehet használni a vizesblokkokat?

Figyelt kérdés

#férj #hárítás #Háztartási probléma
2023. febr. 25. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
87%

60

Arról senki nem tehet hogy te is a tróger nőket fogod ki és most itt általánosítassz 🙂

2023. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
93%

Újabb és újabb infók derülnek ki. Én azt hittem, le van tisztázva, hogy külön lesz a hétvége, ő megy az expóra, te maradsz otthon, ami természetszerűen azzal is jár, hogy a kisebb háztartási problémák elhárítása rád hárul, és amivel leginkább akkor van baj, ha fordítva nem érvényes (te nem mehetnél úgy, hogy ő marad otthon), valamint ha nem megegyezés, hanem kényszer eredményeképp született (mondjuk neked tökre nem tetszett a dolog eleinte sem, de ő kerek-perec kijelentette, hogy megy).

De így, hogy közös programnak terveztétek... hát igencsak gáz a viselkedése. A gyereket nem hagyjuk a szarban, a közös program pedig azért közös, mert nem csináljuk a másik nélkül.

2023. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

#62 ez a teljes szitu. Nem irtam le minden körülményt jól.

Van egy probléma, nem együtt oldjuk meg, hanem én megoldom és ezáltal a hétvégi közös programról lemondok. Ő semmilyen áldozatot nem hoz, vagyis hogy csak 1 napra menjünk fel.

2023. febr. 25. 14:37
 64/76 A kérdező kommentje:
Utána mehetnénk, de már semmi kedvem.
2023. febr. 25. 14:39
 65/76 anonim ***** válasza:
0%
Hívjál fel egy szerelőt,az megcsinálja
2023. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
85%
#49! Arra gondoltam de közbe kiderűlt rosszúl,hogy felső szomszéd ajándéka a dugulás. Mint írtam apa főállásban én csak besegítek csinálunk dugulást. Egy bérház annyi szennyvíz ág ahány lakás van emeletenként sokszor a felső szomszéd a hibás vagy 2-3al feljebb lakó. Földszint az egy időzített bomba ahol nincs szennyvízcső csere.
2023. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, ha egyszer valaki kiír egy kérdést, akkor a lényeges információkat miért csak utána kezdi "csöpögtetni".
2023. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
90%

"Csak miután dugulás lett, én azt mondtam, hogy szerintem program lefújva, mert én nem hagyom itt a gyerekeket egy eldugult lakásban."

Ezt kinek mondtad? Megbeszéltétek? Meghallgattad őt? Ő egyetértett? Eredetileg együtt mentetek volna fel? Akkor a gyereketek eleve nem találkozott volna vele, nem? (Csak még veled sem, csak ült volna az üres lakásban?) Nekem most lett igazán zavaros a történet, de úgy érzem nem is ez számít igazán, mert semmit nem fogunk tudni megoldani. Ha hazaér, próbáljátok meg egymást tisztelve, konstruktív módon megbeszélni a dolgot, ki mit érzett, ki mit gondolt, min kellene változtatni a jövőben.

2023. febr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:

#68

Ezt kinek mondtad?

- férjemnek

Megbeszéltétek?

- azt beszéltük, hogy reggel meglátjuk hogy a lefolyóba öntött szer hatott-e

Meghallgattad őt?egyetértett?

-férjemre gondolsz? Ő nem mondott semmit.

Eredetileg együtt mentetek volna fel?

- gyerekekkel együtt


Akkor a gyereketek eleve nem találkozott volna vele, nem? (Csak még veled sem, csak ült volna az üres lakásban?)

-Péntek este jött haza és miután kiderült a dugulás mondta, hogy nagyon fáradt, szombaton ne menjünk fel, csak vasárnap. Másik gyerek nem mondott semmit.


Nehéz egy élethelyzetet 10-20 sorban leírni.

Nekem az esett nagyon rosszul, hogy reggel inkább elindult jó korán egyedül. Mert ha mindenki felébred: dugulás nincs megoldva, tehát ezen én problémázni fogok, egyik gyerek nem akar jönni, tehát nagy valószínűséggel én maradni akarok, mert a gyereket egy eldugult lakásban nem hagyom.

Gyereknek is rosszul esett, hogy az expo kiállítás fontosabb mindennél.


Ilyen sunyi, önző húzása még nem volt.

2023. febr. 26. 10:12
 70/76 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem önző és sunyi. Amit te csinálsz, na az az önző
2023. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!