Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vajon komoly vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vajon komoly vissza akar kapni, vagy sem?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt szakitottunk.A kapcsolatunk alatt eléggé hisztisen viselkedtem,ő meg csak tűrte és nem szólt semmit.Nem nyilt meg igazán.Aztán szakitásra került sor,mert ő úgy érezte 27évesen még élnie kell(több nővel ismerkedni).Nem birtuk sokáig egymás nélkül,és találkozgatni kezdtünk újra.Laza kapcsolatot beszéltünk meg,közben ő is és én is ismerkedhetünk egymással.Azt hittem csak sexet akar tőlem amig nem talál mást,és most is félek ettől,de folyton irogat,kedvesebb velem mint azelőtt,minden jobb mint azelőtt,amikor együtt vagyunk úgy érzem szeret,és én is őt.Viszont ő közben más lányokkal chatelget.Állitja hogy semmi komolyat nem akar,csak hülyéskedik,keresgél.De az érzéseiről most sem beszél.És én ezt most nem értem.Szeret,vagy nem?Mit csináljak?
2010. okt. 14. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szeret,vagy nem?"


Nem.


Te pedig legközelebb légy okosabb a többi pasival, és ne hisztizz ok nélkül.

2010. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azt mondod tehát hogy csak játszik velem,és nem szeret engem?Ha szeretem akkor is hagyjam a fenébe?


Megjegyzem a hisztijeim nem voltak túl alaptalanok,és ő is hibázott eleget.

2010. okt. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!