Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h nincs komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h nincs komoly kapcsolatom, barátom, annak ellenére h velem nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Normálisan nézek ki,nem vagyok hülye ált.ban pozitív visszajelzéseket kapok de komoly kapcsolatom még nem volt.( ha lehet a rosszindulatú válaszokkal kíméljetek, meg h rakjak fel képet stb.)
2010. szept. 3. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért, mert azt állítod veled nincs semmi baj
2010. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
persze te tökéletes vagy tutira. veled semmi baj.akkor kivel van a baj? velem? miattam van ez? neeem!!! te tehetsz róla. nem mindenki más!!!
2010. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem ezt mondtam h tökéletes vagyok, külsőre gondoltam h nézek ki úgy mint bárki más és tudom persze h vannak hibáim, de nem olyanok ami miatt ne lehetne úgy értettem...
2010. szept. 3. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Én együttérzek veled, mert én is ebben a cipőben járok. Persze aki szerencsés, az nem értheti ezt. Azt tudom tanácsolni, amit nekem is szoktak, várd ki, eljön majd a te időd is.
2010. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem bántani akartalak. bocsánat.

de hidd el van oka. énse a csajokat hibáztatom amiért nincs normális,komoly kapocsolatom.

mert biztos van oka hogy úgy bánnak velem ahogy. nehéz elfogadni de úgynézki nemkellünk. csak kihasznál minden csaj engem. csak dugásra kellek nekik.

2010. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát én úgy érzem h a pasiknak kell inkább a csaj arra amit te írtál... és én nem a pasikat hibáztatom lehet benne van a hiba nem tudom...
2010. szept. 3. 19:44
 7/12 anonim ***** válasza:
olvasd csak vissza a kérdést, nézd csak meg, ott a vállasz benne, csak próbáld egy kívülálló szemszögéből nézni. NE haragudj, de szerintem itt a gond. Nem is olyan nehéz rájönni.
2010. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

*bennem

Ha ott a válasz benne akkor mért nem írod le?

2010. szept. 3. 19:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, tehát mindenkivel van valami baj, csak meg kell találni és javítani rajta.
2010. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
olyan a helyzetem mint a tied kérdező,21 éves fiú vagyok és csak a sötétben tapogatózok,ami a kapcsolataimat illeti,nekem is pozitívak a jelezések de mindegy én már beletörődtem a magányba,ha majd ne keresünk ,akkor találunk valakit:)
2010. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!