Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első komoly kapcsolatom/unk ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első komoly kapcsolatom/unk . Nem tudom meddig kell ezt eltűrnöm/ünk?

Figyelt kérdés

A barátommal egyre többet vitázok azon,hogy sztem nem figyel oda rám.

Nem azt várom el,h napi órákat csak velem foglalkozzon tudom,h van dolga a suli miatt,ahogyan nekem is.De az felettébb idegesít,h filmet nézni van ideje,mással leállni msn-ezni vam ideje,de arra,h velem fél órát beszélgesse nincs(kb öt perc után,arra hivatkozva,h mennyi dolga van le vagyok,vagyis lennék rázva,bár ilyenkor besértődéseim miatt általában elnyúlik 20-30 percre az egész. Nemhogy ezt az időt egymással eltöltve normálisan töltenénk vitáznunk kell ilyen hülyeségeken.)

Felhívni is az esetek 99%-ban én hívom((((ingyen beszélünk)))

Egyébként mindent meg tudunk beszélni,de erről,mintha elbeszélnénk egymás mellett.

Ez mennyire megengedhető egy kapcsolatban??


2011. márc. 1. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Semennyire sem. Ha te úgy érzed, nem törődik veled eleget, viszont neki jól van ez így, és változtatni sem akar, akkor semmi jövőtök együtt hosszú távon.


Ez most még csak bosszant, később viszont már fájni, és sérteni fog.

2011. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamint ha te minden nap le vagy 5 perc után rázva, míg másokkal jóval többet beszél, az is egy jel. Arra, hogy te messze nem jelentesz neki annyit, mint ő neked.
2011. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem szakítanod kellene.
2011. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Ha gondolod adj neki még egy utolsó,de tényleg utolsó esélyt.Én a helyedben nem hívnám fel többet.Majd ő hív ha akar,hisz úgyis ingyen beszéltek!De ha pénzbe kerülne neki,akkor is hívjon inkább ő.Aztán mond neki pár másodperc után hogy dolgod van.És csak ekkor-meg akkor érsz rá.Ha ő nem ér rá,akkor nem találkoztok és szépen elmúlik a kapcsolat,el kell akkor engedned v megmondani h szakítasz vele,ennyi volt.

2.Ha elkezdene teperni,akkor van még esély,h bizonyítson,de amint újra a régi lesz,szakíts.

3.Szakíthatsz most is minden nélkül,és majd találsz egy olyan fiút,aki megbecsül és mindent megad,amir szűksége van!23N

2011. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!