Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h nincs komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h nincs komoly kapcsolatom, barátom, annak ellenére h velem nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Normálisan nézek ki,nem vagyok hülye ált.ban pozitív visszajelzéseket kapok de komoly kapcsolatom még nem volt.( ha lehet a rosszindulatú válaszokkal kíméljetek, meg h rakjak fel képet stb.)
2010. szept. 3. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem rágörcsölsz, de lehet h tévedek. Nem lehet, hogy amikor közel kerülsz egy fiúhoz, aki tetszik neked, görcsölni kezdesz h nehogy azt is elveszítsd és nehogy azzal a fiúval is hamar vége legyen?

Énis így voltam régebb, egyszerűen nem találtam normális pasit, akivel komoly kapcsolatba tudtam volna bonyolodni... aztán valahogy rájöttem, hogy nincs miért keresni, előbb-utóbb teljesen természetesen megjelenik valaki, aki szintén érdeklődik irántad, csak ki kell várni.

5évig vártam, azalatt ha voltak is kapcsolataim, azok nem tartottkak 1-2 hétnél tovább, egyszerűen nem találtam meg azt, amire szükségem volt. Aztán szinte egyik napról a másikra előtérbe került egy régi kedves ismerősöm, elkezdtünk együtt dolgozni nyáron, rengeteget beszélgettünk, nevettünk, de vele eszembe sem jutott, hogy megpróbáljam "megtartani".

Erre nem is volt szükség, végül ő "tartott meg engem", összejöttünk és nagyon könnyen, természetesen alakult minden, úgy találtunk, mint 2puzzle darab. Már egy éve vagyunk együtt és örülök, hogy volt türelmem eddig várni Rá és nem álltam le olyan pasi mellett, akiről éreztem, hogy igazából nem találunk.

Sok sikert neked, kedves kérdező:) és remélem segítettem valamit a válaszommal.

22/L

2010. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem h rágörcsölnék... de köszönöm a válaszokat :)
2010. szept. 4. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!