Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha ezt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha ezt mondaná a párotok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a párommal, már harmadik éve. Mind a ketten 26 évesek vagyunk, dolgozunk. Munkalehetőséget kaptam a fővárosban, ahol a barátnőm él a szülei lakásában(a szülők fizetik a számlákat). Felvetettem neki az ötletet, hogy mit szólna, ha összeköltöznénk valami albérletbe, mert én nem költözhetek a szülei lakásába(szülei nem örülnének, ha odaköltöznék, és igazából én se szeretem a "megtűrt" szerepet játszani más lakásában). Erre fel azt reagálta, hogy nem fog a fizetéséből albérletre pazarolni, inkább magára költené azt a pénzt. Most én vagyok a hülye, hogy elvárom a páromtól, hogy szálljon be a költségekbe? Vagy jogos az elvárás, hogy igenis, ha velem képzeli el az életét akkor tessék áldozatot hozni? Különleges a helyzet, mert ha rá lenne szorulva, ha nem lenne lehetősége hol lakni, akkor biztos kapva kapna az alkalmon, de így, hogy a szülők mindent alátolnak csak azt veszi ki a dologból, hogy neki 30 ezret be kell áldoznia, azért, hogy együtt lakjunk(én a maradék részt állnám kb. 50 ezret). Megértem a helyzetét, de én gyakorlatilag miatta mennék fel Pestre, hisz munkám itt Szegeden is van. Szerettem volna, ha a kapcsolatunk elindul valamilyen irányba, de így hogy? Lakást nem fogok behitelezni, hisz nem is éltem még vele, és a mondás még mindig úgy szól, hogy lakva ismerszik meg a másik. Ez a reakciója minden esetre erősen meglepett. Vélemény?
2010. okt. 14. 08:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

házasság/család nem duma

az is biztonságérzetet nyújt

2010. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
nekem fontos hogy legyen lakás, de csak hogy legyen valami a fejem fölött,az hogy szoba konyhás stb. lenne az már nem érdekel, amíg valaki van mellettem bármilyen hely megteszi:)úgyhogy a barátnőd valószínüleg nem szeret, ha nem hajlandó pénzt áldozni erre:(
2010. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

ez nem így van

olyanért én sem áldoznék pénzt, aki olyan barátom, hogy ki tudja mi lesz.

nem a férjem, nem gyermekeim apja.

és ő is miért akar velem összeköltözni?

hogy olcsóbb legyen az albija....

hol itt a szerelem? minek van ez idekeverve?

2010. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A dolog úgy néz ki, hogy Ő amiatt nem akar albérletbe költözni, hogy ne kelljen fizetni az ezzel járó költségeket. Ezt még meg is érteném, de egyedül kevés vagyok egy egész lakást kicsengetni, azért annyit nem keresnék ott se. Valaki említette a lakáshitel dolgot, ez tetszene is, de még nem éltem vele együtt, a leghosszabb időszak amit együtt töltöttünk nem volt több 2 hétnél is, és akkor is be-be csúsztak veszekedések. Erre azért nem vállalnék egy közös lakást, emiatt gondolkoznék kezdetben albérletben, hogy lássam milyen vele hosszabb távon, kijövünk-e.


Erősen gondolkozok azon, hogy leülök vele beszélgetni a jövőnket illetően, mert kezdem azt érezni, hogy ez a kapcsolat így sehova se tart.

2010. okt. 14. 14:34
 25/27 anonim ***** válasza:

megoldás:

belemész lakáshitelbe és ő hozzád költözik, soha ne fogadj el pénzt tőle csak rezsire, úgy 1/1-ben tiéd a lakás, tehát bármikor szakíthattok.

2010. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom, a lány nem szerelmes beléd igazán. A kifogásai csak duma.


32/N

2010. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
14:28 szerintem, te valamit félreolvastál, a kérdező költözne Szegedről Pestre a csajért, munkahelyet váltana, a csaj meg a rezsiköltség kevesebb mint felét nem állná az összeköltözés érdekében...nem szerelmes ennyi...
2010. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!