Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha ezt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha ezt mondaná a párotok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a párommal, már harmadik éve. Mind a ketten 26 évesek vagyunk, dolgozunk. Munkalehetőséget kaptam a fővárosban, ahol a barátnőm él a szülei lakásában(a szülők fizetik a számlákat). Felvetettem neki az ötletet, hogy mit szólna, ha összeköltöznénk valami albérletbe, mert én nem költözhetek a szülei lakásába(szülei nem örülnének, ha odaköltöznék, és igazából én se szeretem a "megtűrt" szerepet játszani más lakásában). Erre fel azt reagálta, hogy nem fog a fizetéséből albérletre pazarolni, inkább magára költené azt a pénzt. Most én vagyok a hülye, hogy elvárom a páromtól, hogy szálljon be a költségekbe? Vagy jogos az elvárás, hogy igenis, ha velem képzeli el az életét akkor tessék áldozatot hozni? Különleges a helyzet, mert ha rá lenne szorulva, ha nem lenne lehetősége hol lakni, akkor biztos kapva kapna az alkalmon, de így, hogy a szülők mindent alátolnak csak azt veszi ki a dologból, hogy neki 30 ezret be kell áldoznia, azért, hogy együtt lakjunk(én a maradék részt állnám kb. 50 ezret). Megértem a helyzetét, de én gyakorlatilag miatta mennék fel Pestre, hisz munkám itt Szegeden is van. Szerettem volna, ha a kapcsolatunk elindul valamilyen irányba, de így hogy? Lakást nem fogok behitelezni, hisz nem is éltem még vele, és a mondás még mindig úgy szól, hogy lakva ismerszik meg a másik. Ez a reakciója minden esetre erősen meglepett. Vélemény?
2010. okt. 14. 08:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
ideje szakítani
2010. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
Hát anyuci kislánya hozzászokott h az az önálló élet ha anyuci-apuci fizet mindent mig ő vígan él...az ilyen csaj sose akarja megosztani majd veled amije va,és mindig magára fog gondolni és elvárja a pasitol h tartsa el.ha ő dolgozik,miért a szülők fizetnek neki mindent???
2010. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Jómódúak a szülei, nem jelent nekik anyagi problémát kifizetni a számlákat. Nem tartanak arra igényt, hogy beszálljon a költségekbe.


Amúgy tényleg az érdekel(főleg nők véleménye), hogy Ti feladnátok-e ezt a kényelmet, azért, hogy a kedvessel együtt éljetek?

2010. okt. 14. 09:07
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Elkényeztetett ribi. Ha az, hogy együtt élhet veled, nem győzte meg, az két dolgot jelenthet:

1. nem szeret eléggé

2. sose lesz elég önálló, hogy apuci-anyuci pénzéről leváljon

Nekem mindkét eset kizáró ok lenne.

2010. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Csereérett a barinő.
2010. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

hát én ha szerelmes lennék, akk örülnék a csaj helyébe h összeköltözhetnék a párommal, nem érdekelne h fizetni kell, ez alap. Nem tudom, sztem ilyennel nem érdemes foglalkozni, nem hinném h így előrébb jutna ez a kapcsolat :S


21/L

2010. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
09:12 írja jól. Ez van, műanyag, elkényeztetett miszp*csa, aki már nem is olyan fiatal, ennek ellenére a családcentrikussága zéró, a jövőt nem veled és melletted képzeli el. Te csak egy szegedi fiú vagy, aki elég távol van ahhoz, hogy mellette sok mindennel (és mindenkivel, minden téren) lehessen foglalkozni, de az igazi és legfontosabb csak és kizárólag önmaga.
2010. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit ér egy távkapcsolat. Könnyű párszáz kilométerről jópofákat mondani. Meg hetente egyszer összemelegedni is kifejezetten jólesik, de semmit nem tudsz meg közben a másikról.

Ennyi idő alatt találtál volna a szomszédodban is öt normális csajt.

2010. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én odaköltöznék a lányhoz. Te is félretehetnéd az önérzetedet, hogy "más lakásában" laknál. Nem az a lényeg, hogy hol, hanem az, hogy KIVEL! Én ebből nem csinálnék ügyet. Ha meg nem akarja hogy odaköltözz, na akkor tenném én is lapátra! De addig nem!
2010. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

De anyucinak is lehetne esze annyi h megtanitsa a kislányát h manapság mindenért meg kell dolgozni és nem pottyan az ölünkbe semmi,ebben az esetben a befizetett csekk pl.


Ha nagyon össze akarna költözni menne veled,vagy mondta volna h te menj oda,de ezt se mondta tehát ne várj töle sokat.

2010. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!