Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a pasim de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a pasim de az osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete jöttünk össze, ő nagyon szeret engem, de én nem vagyok belé egyáltalán szerelmes. Az osztálytársam és nem akarom megbántani, de tudom hogy ha szakítunk összetörik... Mit tegyek??? Hülyíteni sem akarom!
2010. okt. 13. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ami hirtelen eszembe jutott:,,WTF???Akkor miért jöttél össze vele?".Amúgy meg mond meg neki még az elején,hogy meggondoltad magad.Jobb az úgy.
2010. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hét nem sok idő szerintem dobd addig mig ilyen kevés ideje vagytok együtt
2010. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
háááhhááhááá! mért nem gondolkoztál előre te butuska libuska? ez már egy elcseszett helyzet..!! ebből te már semmi jót nem hozol ki... de önts minél hamarabb tiszta vizet a pohárba, mert minél tovább húzod, annál rosszabbat teszel vele..
2010. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hét te fogyatékos... mit dramatizálsz már-.-
2010. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Miket írkodtok már ide? Inkább képzeljétek magatok a helyébe...


Na szal: Szerintem is meg kéne mondanod neki. Tudom milyen érzés (Elmondta neked h bejössz neki, neked is bejött, de neked így hogy jobba megismerted már nem annyira) Velem is ez volt... 2 napig másra sem gondoltam csak rá, de utána meg már nem is érdekelt. Bár a járásig nem jutottunk el szerencsére, de egy suliba járunk és így is akárhányszor csak ránézek eszembejut: Mért volt ez? Én maga sem értem miért mult el ez 2 nap után... :/

2010. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!