Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok nagy többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok nagy többsége miért lesz egy tank amikor hosszabb kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Akkor már nem kell jól kinézni ha a pasit megszerezték? Én se vagyok egy Adonisz, de heti 5*1 órát járok a konditerembe hogy fejlesszem magam, de azt veszem észre a csajokból egy nagy dagadt tank lesz ha összejönnek valakivel. Ez miért van? 10/9 ismerős csaj ilyen lett..
2023. júl. 9. 12:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt gondold pasiknál ez nincs így. Egyszerűen fiatalon az anyagcsere más, és aki olyan volt hogy nem nézte mit eszik, nem járt mozogni és nem látszott rajta, az nem fog változtatni. Idővel persze a munka, stressz miatt változik minden és már felszaladnak a kilók.
2023. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Anonim oldal úgyhogy leírom :D


Több kapcsolatom volt már és amik hosszabb ideig tartottak, ott tényleg híztam, vagy ha azt nem, akkor csak nem csinosítottam már ki magam. A mostani kapcsolatomban is feljött olyan 10 kg de már le is adtam 9et.


Nekem amúgy nem olyan könnyű dolog súlyt tartani és fogyni, sajnos én bánatzabáló vagyok, de ha pl boldog vagyok a friss kapcsolatomban, akkor is eszem, mert ugye randizunk, éttermezünk, együtt főzünk, meglepjük egymást csokival, filmhez chipsezünk, a sport háttérbe szorul, mert inkább együtt vagyunk, stb.


Sajnos nekem anyám úgy "nevelt", hogy a férfinak, akivel vagyok, neki kell tetszenem és akkor minden jó lesz. Összejöttem az első barátommal 16 évesen, aki mindennap elmondta, hogy mennyire gyönyörű vagyok. Akkor sem voltam vékony, inkább átlagos, és mondta, hogy tetszik neki a pocakom. Közben összevesztem a baráti társaságommal, tudjátok, hogy megy ez tiniként, egyiknek ártok akkor megy utána a többi mert választania kell... Úgyhogy bánatból is ettem, meg ezzel a sráccal csak hétvégente tudtam eleinte találkozni és akkor egész nap együtt voltunk, mekiben meg kfcben reggeliztünk, ebédeltünk, vacsoráztunk. Hát igen fel is jöttek a kilók, de mivel nekem azt mondta, tetszem neki és gyönyörű vagyok, plusz nem szakított velem később sem (mondjuk kevesebbszer is bókolt), ezért azt hittem, na hát tök mindegy hogy nézek ki, ő akkor is velem marad.


Egy másik exemmel nagyon toxikus volt a kapcsolat, sajnos kb 9 hónapig úgy voltam vele, hogy rosszul éreztem magam, főleg az utolsó hónapokban, de buta voltam. Na, hát mellette megint híztam, pedig ami az első kapcsolatomban feljött, azt leadtam, még kicsit többet is. De akkor nekem az volt a menekülés, hogy leülök egy sorozat elé és gyorskaját eszem. Aki nem volt ebben a helyzetben, nem értheti, de hasonló lehet ahhoz, amikor valaki alkoholt iszik szomorúságában, vagy cigizik sokat, stb.


Persze ma már nem így gondolom és inkább magamnak akarok tetszeni. Együtt élünk és így van idő edzeni is, meg ő támogat abban, hogy fogyjak. De ja, nem mindig volt ez így :D

2023. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!