Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok nagy többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok nagy többsége miért lesz egy tank amikor hosszabb kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Akkor már nem kell jól kinézni ha a pasit megszerezték? Én se vagyok egy Adonisz, de heti 5*1 órát járok a konditerembe hogy fejlesszem magam, de azt veszem észre a csajokból egy nagy dagadt tank lesz ha összejönnek valakivel. Ez miért van? 10/9 ismerős csaj ilyen lett..
2023. júl. 9. 12:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
29%
Mert a 95 százalékuk egy lusta szar. A testmozgással járó fizikai kellemetlenséget/szenvedést nem képesek elviselni. Sokkal jobb érzés nekik sütit zabálni mint elmenni kocogni. Ez utóbbi izzasztó,liheg közben az ember, savasodnak az izmai,borzasztó. Minek szenvedni ha nassolni is lehet ez idő alatt?
2023. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
25%
#8: Kezdj valamit a férfiundoroddal. A pasik is emiatt híznak kapcsolat alatt, ugye? :D
2023. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, mert nem éri meg bármit tenni az adott férfiéért.
2023. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nekem volt több kapcsolatom is már, volt ami épp emiatt szakadt meg, mert összejöttem a csajjal amikor volt 55kg, aztán 4 év alatt szépen lett 80. (Bár akkor 15-19 éves voltam, most 31 vagyok) egyáltalán nem kívántam, ment is a vita mindig hogy tuti csalom meg van valakim, pedig nem, egyszerűen jobban esett kicsapni mint szexelni vele. Nem értem, ez nekik miért jó, biztos sokan voltak így mint én, akár nők, akár férfiak. Ez csak egy plusz konfliktusforrás, ha a kapcsolat előtt adott magára, közben nem értem miért nincs erre ideje.
2023. júl. 9. 13:19
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

Elkezdi szedni a fogamzásgátlót.

Hiába megy a reklám, hogy nem hízlal és nincs mellékhatása. Egyik nagyon komoly hatása, hogy a pcos, hashimoto, és az inzulinrezisztencia népbetegségnek számít a nők között. A másik, hogy kiöli a libidót, nem ritkán végleg.

De a lényeg, hogy nem kell gumit húzni, és a pasinak kényelmes!

2023. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13%
#15: Te most ugyanaz vagy, vagy neked is kéne kezdeni valamit a férfiundoroddal?
2023. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%
15. Igaz! Sok kapcsolat ezert megy tonkre.. nincs libido a no es a ferfi is azt hiszi ez miatt , hogy akkor meghalt minden vonzalom koztuk..
2023. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%

Nos, én azért nem edzek, mert a legelső párom is elkezdett edzeni, aztán folyamatosan ezzel foglalkozott, engem meg letojt. Aki ezt komolyan akarja csinálni, annak rengeteg áldozattal jár ez, és ha a párod nem ugyanilyen mentalitasu, az egész kapcsolat kuka.

Én inkább járok alkalmanként túrázni vagy jogazni, amit élvezek és ami feltöltheti, mint hogy kondizzak a sok idiotaval.

A kinezettol vannak sokkal fontosabb dolgok is. Persze nem mondom, hogy az ember ne adjon magára, de az emberi test a korral változik. Aki ez ellen görcsösen kapalozik, annál nem stimmel valami.

2023. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell versenyszerűen testépíteni meg a terembe beköltözni de egy egészséges fitt megjelenést el lehet érni egy pár hónap alatt.

Ez időbe és energiában kerül ami végül mindíg megtérül,még akkor is ha nem fogsz jobban kinézni( ez a ritkább) de sokkal több lesz az energiád és a hétköznapi akadályokat is könnyebben veszed.

Azt az időt pedig amit a teremben tölt valaki azt megspórolhatja mondjuk a napi több óra telefon nyomkodásán.

2023. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondom hogy legyej mindenki mr/ms Olympia, én sem vagyok közel sem az, de teszek érte hogy jobban nézzek ki, hanem azt, hogy ha mondjuk volt egy viszonylag sportos csaj/pasi, bekerült a kapcsolatba, akkor utána már megutálta az edzést, amit addig évekig csinált? Vagy bejött a képbe valaki, és onnantól már nem kell, ha meg van fogva, lehet dagadni mint a hízók?
2023. júl. 9. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!