Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok nagy többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok nagy többsége miért lesz egy tank amikor hosszabb kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Akkor már nem kell jól kinézni ha a pasit megszerezték? Én se vagyok egy Adonisz, de heti 5*1 órát járok a konditerembe hogy fejlesszem magam, de azt veszem észre a csajokból egy nagy dagadt tank lesz ha összejönnek valakivel. Ez miért van? 10/9 ismerős csaj ilyen lett..
2023. júl. 9. 12:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
34%
19. Aki dolgozik rendesen az ha haza er be esik az agyba nem pedig meg edzo terembe... ajaj vannak bajok. Aki akta tologato meg nagy meno vallalkozo annak tudom hogy 200%-is az energia szintje meg este 10 kor is..
2023. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%

#21 ha fizikai munkát végzel akkor lehet az intenzitásból kellene visszavenni.

Elhiszem, hogy te vagy a hős aki 2x annyi raklapot megmozgat mint a másik de ezt neked senki nem fizeti ki.

Amikor meg majd lebetegszel mert nem bírja a tested tovább akkor majd megy a csodálkozás.

2023. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok beleokoskodni, de én nem 1 embert ismerek a teremből, akik 2-3 kisgyerek meg gyári meló mellett lejárnak, lehet nem sok eséllyel indulnának a Superbodyn (ahogy én sem), de szeretik, és ez nekik kikapcsolódás, sőt valamilyen szinten "hozzájuk nőtt" a terem, én is nem 1 jó ismerőst szereztem onnan, pedig nem pofázni járok le.
2023. júl. 9. 13:56
 24/32 anonim ***** válasza:
83%
23. Aki csinálja az csinálja rendesen.. ha csak mozogni akar picit akkor otthonra egy szoba bicaj meg egy 2 kezes sulyzo szett..
2023. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ez baromság, a konditermet nem helyettesítheti 2 feltöltött vizespalack meg egy pókhálos szobabicaj. A teremben sem testépítő bajnok mindenki, 99% aki oda jár csak szeretne jobban kinézni, meg hobbiból van ott.
2023. júl. 9. 14:04
 26/32 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Több oka lehet, az egyik az az, hogy ugyanazzal az életmóddal, minél idősebb valaki, annál nehezebb ugyanazt a külsőt megőrizni. Tehát lehet h valaki tud csinos meg feszes lenni 20 évesen 0 edzés meg sz-r kaják zabálása mellet is, de ez mondjuk 25 felett már nem mindig ilyen egyszerű, 35-40 felett meg már még nehezebb (vagyis én 25 felett éreztem, hogy változott az anyagcserém és míg addig bármit ettem, nem tudtam hízni, úgy sem, hogy nagyon akartam, 25 után már tudtam :D).

Másik ok lehet az, hogy szeret enni, de lehet, hogy ő így érzi jól magát, de az is lehet, hogy boldogtalan, márpedig a boldogtalanság stresszt helyez a testre is, ha a test stressz alatt van, magas a kortizol szint, ha magas a kortizol szint, az ember nehezen tud fogyni, sőt, hajlamos hízni.

Az is lehet, hogy ha pl. a hétköznapi élet annyira kisemmizi és annyira elveszíti önmagát a hétköznapokban, hogy takarítás meg munka meg főzés meg másokról való gondoskodás, hogy se kedve se sok ideje nincs önmagára (ez inkább jellemzőbb azoknál, akik együtt élnek a párjukkal és mondjuk gyereket is nevelnek).

2023. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Na, már megint ez....
2023. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nőnek egy idő után elillan a szexuális vágya a pasi felé, aki már nem bókol neki, nem érdekes számára, unja minden megnyilvánulását, amit fejből tud. Emiatt egy bástyát épít maga köré, hogy már ne legyen kívánatos a teste, ne akarjon már vele szexelni az ura.

Szerintem kb. ez történik.

2023. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb pasinak az nem felel meg, hogy a nő dolgozik mondjuk 5-ig, hazamegy, majd elmegy edzeni mondjuk 6-7-ig, 7.30-kor hazaér, nincs bevásárolva, nincs vacsora, házimunka nincs elvégezve. Vagy megcsinálja mindezeket edzés után, aztán már este 9 óra van, hulla fáradt, és még nem töltöttek minőségi időt együtt.
2023. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

#29 Akkor ott a pasikkal van a probléma.2023-ban úgy érzem nem ördögtől való dolog az ha a férfi tud főzni és képes bevásárolni is elmenni magában.

A mosógép automata nagy tudást nem igényel a ruhák szétválogatása szintén nem egy bonyolult művelet.

A lakást felporszívózni sem tart sokáig.

Ha ez az akadálya akkor pedig szóvá kell tenni, hogy a háztartás közös feladat és vegye ki a részét belőle ha ez nem lenne magától értendő.

2023. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!