Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mt csináljak, hogy el tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt csináljak, hogy el tudjam örökké felejteni?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 hete leírtam a történetemet Mit csináljak, hogy boldog legyek ezzel a fiúval? kérdéssel. Ott is van még eldő oldalok között. Annyira tanácstalan vagyok. Jobb lenne ha véget vetnék az életemnek. 6 évig hol it hol ott együtt voltunk a se veled- se nélküled kapcsolatban és most megún és undokúl bánik velem, nekem meg majd meg szakad a szívem utánna.Szünetet akar tartani én meg félek, hogy talál valakit és vele boldog lesz ha velem nem tudott, valaki boldoggá teszi én helyettem, pedig én minident megteszek érte. És valkit szeretni fog ha enegem nem tudott. Ebbe nagyon rossz belegondolni. Jobb lenne ha nem ismerném, és csak úgy tudom elfelejteni, ha meghalok.
2008. dec. 30. 23:51
 1/6 A kérdező kommentje:
És részéről annyit érek neki, hogy most kikapcsoja a telefonját.
2008. dec. 30. 23:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval most akkor annyira szereted, hogy nem akarod, hogy boldog legyen???

Ha igazán szeretnéd csak az érdekelne, hogy ha más mellett is de megtalálja a boldogságot. Te csak irigy vagy nem pedig szerelmes!

2008. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ismerős a problémád! Bár nekem még nem volt ilyen hosszú kapcsolatom, de át tudom érezni a gondolataid! Eszembe jutott valami: 6 év együtt, az rengeteg élmény, és emlék, ugye? ha gondolod próbáld ki, h kedveskedsz neki egy fotó albummal, vagy esetleg mindezt megcsinálhatod digitálisan is,számítógépen, kezd azokkal a képekkel, amik a legelsők voltak együtt, aztán így haladva az időben...végül őszintén mondd el neki, h mennyire szereted még mindig, és nem bírod nélküle, de csak akkor, ha látod rajta, h meghatották az emlékek! Ez lehet h hülyeség, amit írtam, de lehet h bejön! egy próbát megér sztem! Sok sikert!!
2008. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az 5. oldalon leírtam egy hete, hogy mi bánt. Azért elég zűrös ez a kapcsolat. Jó ötlet a fotós dolog, de ha az sem hatja meg. Most jött rá a bulizhatnék, hogy eddig mennyi mindent kihagyott.
2008. dec. 31. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Kapd már össze magad! Ha már a padlón vagy akkor tanulj meg felállni onnan! Nem csak egy srác létezik a világon, csak most te egyre vagy betokosodva. Lépj tovább, mert minél tovább halasztod, annál nehezebben és későbben leszel túl rajta.
2008. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg ennyire szereted ot ? Akkor ezen gondolkozz el: "Ha valakit szeretsz engedd szabadon. Ha visszajon a tied volt mindig, de ha nem akkor sosem volt az."
2009. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!