Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Érdemes megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Most nem kell az oktatás hogy egy 15 éves kis ... vagyok és nemtudom megoldani a problémáim de pasizni tudok.-_-"

Szóval megismerkedtem egy évfolyamtársammal még gólyatáborban és péntekenként egybuszon szoktunk menni mert ő koleszos és akkor megy haza.És udvarolt de én nem viszonoztam mert hü.lye voltam és összejött egy csajjal.Közben sokmindenkitől hallottam hogy ezzel meg azzal akar járni meg ezt meg azt fűzi és azthittem hogy engem is csak fűzött.És pénteken beszéltünk erről mert msn-n már beszéltük hogy tetszik nekem és énis neki.És ezt beszéltük meg.És kiderült hogy nem fűzött csak azthitte hogy nekem nem jön be.És a lényeg hogy ő mondta hogy tetszem neki és szeretne is járni velem és mondtam hogy teis tetszel nekem és énis de előbb jobban megkéne ismerni egymást.És azt mondta persze ő is így gondolta.És mikor szálltam le a buszról majdnem szájrapuszival köszöntünk el.És azóta nembeszéltünk.Hétfőn és kedden láttuk egymást és intettünk is de nem is tudtunk beszélni.

És egyik osztály társam aztmondta hogy ne is törődjek vele mert 2 hétnél tovább úgyse járnánk.És ebbe belegondoltam hogy mi van ha tényleg ez lesz,ha talál jobbat nálam.Hiszek a srácnak mikor mondta hogy csak én érdeklem de azért kinézem belőle hogy nemmarad meg valaki mellett sokáig,vagy megmarad de mással is összejönne.Kinézem,de mégsem tudom elképzelni hogy ilyen lenne mert egy aranyos és bolondos srác aki őszinte is.


Mit gondoltok?Már mindenki azt kérdezi hogy járunk-e meg az osztálytársai is folyton néznek engem nem tudom hogy mit tegyek.=/ Belezúgtam nagyon,elsem tudom mondani mennyire és érzem hogy igazat mond de mégis félek.Nem akarok pofára esni és úgy végigjárni ezt a 4 évet a suliba hogy mindennap látom.:(


2010. okt. 13. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, azért, hogy valaki kedves és aranyos szerinted, még nem biztos, hogy az! De tegyük fel, az! Akkor sem zárja ki azt a lehetőséget, hogy szemét:/

Ja és az őszinteségnek semmi köze nincs a becsülethez és a hűséghez. Szerintem nem érdemes megprobálnod, ha te sem bízol benne.

2010. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"És udvarolt de én nem viszonoztam mert hü.lye voltam és összejött egy csajjal."


Ez mit jelent??

2010. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Persze az sem biztos hogy igaz, amit róla terjesztenek. Tényleg szerelmes vagy, de próbálj meg tisztán látni, amennyire lehet. Jól tetted, hogy azt mondtad neki, jobban meg akarod ismerni, de ha nem keresett azóta, akkor ne erőltesd, nem mi nők mászkálunk a fiúk után. Ha pedig nem jön be, valószínűleg legközelebb egy jobbal akadsz össze. Fel a fejjel! :)
2010. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem tudtunk beszélni mikor láttuk egymást

nemsokat látjuk egymást mert vándorlás van a suliba de amikor tud odajön

2010. okt. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!