Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb milyen arányú és mennyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb milyen arányú és mennyiségű hazugság tolerálható még egy egy nő felől, ha a cél egy viszonylag hosszú és stabil párkapcsolat lenne?

Figyelt kérdés
Tudom, az ideális az pontosan nulla lenne. De sajnos ilyen nőt nagyon nehéz találni ebben az országban. Kompromisszumokat kell hozni ebben is, de még nem teljesen érzem át a mértékét. Ugye ha túl sok a hazugság, abból mindenféle átverés, megcsalás, megbízhatatlanság jön. Tehát mi lenne az a még kellemes és stabilnak, biztonságosnak mondható arány, ami még bevállalható ha nőkről van szó? Elméleti tippek is jöhetnek, de a legjobban a tényleges tapasztalatoknak örülnék, pl x éve stabil párkapcsolat és kb y% hazugsággal.

2023. jún. 27. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság=hamis állítás, károkozással. Ebből 0%, nemtől függetlenül. Füllentés, csúsztatás, igazság elhallgatása. Ebből néhány %, szituációtól, céltól függően. (32 éve együtt)
2023. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

12 év párkapcsolat, 0 hazugság. Ha 1re nő, válok. Teljesen értelmetlen.

Az meg, hogy az országban csak hazug nőket találni, az kész baromság.

2023. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 Hurrá, akkor én még sosem hazudtam, nem is tudtam hogy ez a hazugság definíciója. Sose okoztam kárt semmilyen kamuval, de még a főnökömnek se, csak néha muszáj volt kimenteni magam egy helyzetből valahogy.
2023. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy hazudnának?
2023. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden hazugság hamar kiderül, és akkor repülsz.
2023. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!