Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb hány éves korig tolerálható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány éves korig tolerálható egy srác tapasztalatlansága párkapcsolat ügyben?

Figyelt kérdés

Eddig még komolyabb sose volt... a korombeli lányoknak meg már általában igen.


22/F


2012. ápr. 21. 23:38
 1/3 kiflitolvaj ***** válasza:
Rá se ránts. Na jó, néha:) Egyébként nincs korhatár, nézd meg a 40 éves szüzet és ne parázz.
2012. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csáó:) Nekem sem volt még párkapcsolatom, 20 éves vagyok, de nem érzem valamiért kevesebbnek magam nem tudom hogy érted, hogy komolyabb, nekem például sosem volt párkapcsolatom, semmilyen formában. Különben is, kit érdekel mások negatív véleménye? Sz@rd le... érezd jól magad, ha meg összejössz egy lánnyal, akivel még netán egymásba is szerettek, az t nem foglya érdekelni, Ha intelligens, nem pedig "divat" agymosott hölgy. hidd el semmivel sem vagy kevesebb az ilyen személyeknél:)
2012. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még senkim, és ha valakinek ez jelentene problémát velem kapcsolatban, azt csak sajnálni tudom...

21 l

2012. ápr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!