Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet tanítani valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet tanítani valakit szeretni? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tanitani nem lehet!! ezt meg kell érezni.
2010. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:
100%
Egyféleképpen lehet,mint minden jó dolgot is. . . csak ha sok szeretetet kap,akkor tud adni,mert érzi mit kapott és ez arra sarkallja majd,hogy ő is adjon. .. egyébként ez sok olyan családban felnövő gyerek példája,akikkel a szülők nem törődtek,sosem mondták "szeretlek" ,nem ölelték meg ,nem foglalkoztak vele -és kikerülnek az életbe és meg sem tudják fogalmazni mitől sérültek lelkileg,de erre vezethető vissza 90% -ban:nem kaptak szeretet.
2010. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:
69%

eddig azt gondoltam pszichopata vagyok aztán rájöttem, hogy még se csak nem volt senki aki előhozná a dolgokat belőlem.


nálam a megértés, nyíltság, intelligencia, humor, meg még 1-2 hasonló szarság váltotta ki..

és meg mondom őszintén boldogabb voltam "érzelmek" nélkül..

most csak vágyódok az illető után és vakarom a fejem, hogy mi a faszt kezdjek magammal:D


a válaszom.. megtanítani nem lehet valakit, mert ez nem olyan dolog ami tanulható..

de ha mélyen ott van valakibe akkor előhozható.


ha valaki tényleg pszichopata az megtanulhatja hogy hogyan viselkedik egy érzelgős ember.. a külső jeleket tudja szimulálni.. érted? de az érzelmeket mint olyat nem lehet megtanulni..


ezeket a dolgokat kis babaként "tanulod" el felnőttként már kialakult, vagy képes vagy érzelmekre vagy nem (szerintem)

2010. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
moszuke...tisztában vagy a pszichopata szó jelentésével? mert szerintem nem...
2010. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moszuke ***** válasza:

hát én pár szót nem feltétlen úgy használok ahogy kéne:) sok szóval vagyok így.. pl: a zsidó szót se arra használom hogy valaki vallását szapuljam...

a lényeg hogy érted mire célzok:) cseréld ki a szót ha nem tetszik na:D sajnálom

2010. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!