Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval olyangondal lenne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nroli721 kérdése:

Szóval olyangondal lenne hogy a Bárátnömel 4 éve együtt vagyunk de még nem történt olyan dolog .. Mindig azt hajtogatja , hogy nem merri majd máskor meg stb .. Talán nem én vagyok neki az igazi?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
4évig semmi szex??Jól bírod.Szerintem az esküvőig akar várni😆
2023. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Vagy csak sejti hogy az ágyban is olyan lennél amilyen a helyesírásod...
2023. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van? 4 eve vagytok együtt es semmi szex? Ezt nőként se bírnám töredék ideig se. Ez a csaj vagy szivat, vagy leszbi, vagy el nem tudom képzelni mi baja...

Vagy nagyon vallásos es házassagig akar várni?

Vagy férfibol lett átműtve, es fel hogy kiderül? :D

2023. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress mást sürgősen. El ne vedd!
2023. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Valaki már reg dugja.. teged meg a fene tudja minek tart. Ne legyel buta !
2023. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha tényleg 12 évesek vagytok (ahogy azt sejtem a helyesírásodból), akkor ez teljesen érthető, és nyugodtan várjatok még 4 évet!
2023. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de, ha ráuntál, egyel fölötted a kollegina biztos jó társaság lenne neked, az alapján, ahogy fogalmazni tudtok.
2023. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked nem barátnőd van.
2023. jún. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De már vagy 4x meg csalt 2x ugyan azzal ...az 1ikel csak azért volt vele ( Lové vagy nem tudom mert le húzta a gyereket álitása szerint Milliókkal...de észre se vettem vagy el se akartam hinni pedig fél falú mondta ...hogy valaki pénzeli...

Mért van az hogy máshoz ment 2x is .. de csak ott aludni azt mondta ..hamar szerelembe tud esni ugy veszem észre vagy szórakozik vagy nem tudom...

2023. jún. 23. 09:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon hülyére vesz téged. Keress olyat aki szeret és tisztel.
2023. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!