Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy ez most jó, vagy nem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátom mindent úgy csinál (ösztönszerűen is)hogy nélkülem is menjen a szekér.

pl

nem hanyagolja a kapcsolatait, a munkáját, de akkor sem, ha épp nagy beszélgetések közepén vagyunk, mert lehet szakítunk, képes bevágni, hogy mennem kell

és:

olyan csajokkal tart kapcsolatot, akik engem zavarnak(mert anno volt köztük valami)és ebbe nem hagy beleszólást, mert "nem akar bunkó lenni"


ilyenekből nem tudom levonni, hogy most ő a megfelelően társasági ember és én vagyok önző, vagy olyan mintha én lennék "alárendelve" a kapcsolatban


Szerintetek?


2010. okt. 12. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A természetest úgy értettem, hogy nem nagy ügy, vagy mert rámondhatja valakire, hogy a barátnője, vagy mert alap, hogy te vagy neki.
2010. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
tehát annyit jelentek neki, mint egy napilap
2010. okt. 12. 18:46
 13/13 A kérdező kommentje:
ja és ez az egészséges hozzáállás
2010. okt. 12. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!