Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy ez most jó, vagy nem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátom mindent úgy csinál (ösztönszerűen is)hogy nélkülem is menjen a szekér.

pl

nem hanyagolja a kapcsolatait, a munkáját, de akkor sem, ha épp nagy beszélgetések közepén vagyunk, mert lehet szakítunk, képes bevágni, hogy mennem kell

és:

olyan csajokkal tart kapcsolatot, akik engem zavarnak(mert anno volt köztük valami)és ebbe nem hagy beleszólást, mert "nem akar bunkó lenni"


ilyenekből nem tudom levonni, hogy most ő a megfelelően társasági ember és én vagyok önző, vagy olyan mintha én lennék "alárendelve" a kapcsolatban


Szerintetek?


2010. okt. 12. 17:21
1 2
 1/13 Kamuuu ***** válasza:
Beszéld meg vele
2010. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ő azt tartja normának, amit ő csinál!

ő szerinte ez természetes!

de nekem valahol nem tetszik.

és nem tudom kinek van igaza

2010. okt. 12. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Te is csak egy "természetes" része vagy az életének, mivel kell egy barátnő.
2010. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

kedves előző, ezt úgy érted, hogy:

velem mondhatni "hobbyból" van, és nem én vagyok a lényeg?

2010. okt. 12. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem is kell mindenről lemondani, csak mert van egy partnerünk.
2010. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

tehát ő a megfelelő társasági ember és én vagyok önző

köszönöm, hogy ezt beláttattad velem :)

2010. okt. 12. 18:12
 7/13 nagyviri ***** válasza:

Csak úgy áll a dolgokhoz, mint minden normális ember. Miért kéne mindenkivel megszakítania minden baráti kapcsolatot, otthagyni a munkáját csak azért, mert te is vagy neki?

Lehet, hogy te sem jó időpontban rögzíted a nagy beszélgetéseket, ezekkel mindig meg kell várni az olyan alkalmakat, amikor van időtök egymással nyugodtan beszélni. Esetleg te is jelezhetnéd előre, hogy ha találkoztok, úgy készüljön, hogy pár dolgot megbeszélnél vele. Ha szeret, és fontosnak tartja a kapcsolatotokat, akkor nem lesz kommunikációs problémátok. De ehhez az is kell, hogy te is tiszteletben tartsad a párod magán szféráját.

2010. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kár, hogy nekem viszont ő a mindenem

változtatnom kell nekem is

köszi neked is

2010. okt. 12. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs, főnök, nem jöhettem be dolgozni, mert a barátnőmmel kellett veszekednem.
2010. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
bocs, de az épp maszek meló volt.
2010. okt. 12. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!