Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam? Mit csináljak? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel alakulóba van egy kapcsolat. Vasárnap találkoztunk, tegnap este küldtem neki egy sms-t egy lényegtelen kérdéssel(persze ő ezt nem így vette) és nem visszaírt hanem rá 1 percre felhívott és azt mondta hogy nagyon örül hogy írtam, mert ő is szeretett volna velem beszélni. Beszéltünk vagy 2 órát, jó volt:) Ma ahogy hazafelé mentem suliból láttam hogy az unoka testvérérél (lány és nagyon nyomul a fiúra) egy "eldugott" padon kettesbe beszélgetnek :S Én igazából nem tudom hova tenni, meg azt se hogy most mi a helyzet... Szeretnék vele dumálni meg meg is beszéltük (és már tényleg illene nekem is egyszer felhívnom mivel mindig az ő számláján beszélünk) de így most nem tudom... Szerintetek mit tegyek? Csak nem akar az uncsitesotól semmit? Szerintetek rákérdezhetek vagy inkább tegyek úgy mintha nem is láttam volna? Egyáltalán felhívjam?

Köszönöm!


2010. okt. 12. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ha az uncsijától akar valamit az beteges szerintem. miért ne hívhatnád fel? próba cseresznye :) nem veszítesz semmit. a másik meg h ha a múltkor 2 órát beszéltetek akkor valóban örülhetett h írtál neki :) hajrá mindent bele ;)
2010. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerinted rá is merjek kérdezni erre az uncsitesós témára? Mert az tudom (vagy látom) hogy a tasója eléggé nyomul rá, de nem tudom ő hogy van ezzel. De már nem először látom őket kettesbe beszélgetni.
2010. okt. 12. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:

sajnos magadból csinálsz hülyét, ha rákérdezel

én már most nem foglalkoznék vele, csak ha látom, hogy nagyon teper értem

2010. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igaza van a második válaszolónak. felesleges rákérdezned. ha a srác épelméjű akkor nem nyomul az unokatesójára. hagyd hagy alakuljanak a dolgok, hívd fel beszélgessetek, találkozzatok :) uncsis témát meg szerintem akkor vedd elő ha esetleg ő felhozza. első vtam:)
2010. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát szerintem lehet hogy csak féltékennyé akar tenni! vagy tudja azt hogy te tudod hogy az unokatesója? Ha nem tudja, akkor tuti hogy ez!
2010. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek felhívjam ma?
2010. okt. 12. 16:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért gonoldoltam ezt a rákérdezést, mert eléggé félreérthető helyzetbe láttam őket már nem elöszőr
2010. okt. 12. 16:53
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a barátnőm felhívna! De te tudod, meg te érzed!
2010. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én akkor is játszanám a magabiztos nőt és nem törődnék semmivel(!)csak azzal, hogy értem mennyire teper, mert ebből láthatod CSAK, hogy kellessz e neki

miért nem ő hív téged?

már ez is elgondolkodtató

2010. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap is ő hívott, csak ő tényleg olyan hogy minden másodperce be van osztva és ha ráér és nem felejt el (ami szerintem elég gáz), és az uncsitesoval is csak azért dumál már a csaj teljesen rá van akadva és hívogatja. van hogy 2 órát vár rá suli után, telesen egyedül. Egyszerűen nem értem most mi van....
2010. okt. 12. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!