Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja beadtam az önéletrajzom egy céghez,voltam is bent többször tesztíráson,meghallgatáson.

De nem telefonáltak sokáig,hogy felvettek-e vagy nem.

Le is mondtam róla.

4 éve élek párkapcsolatban,messze lakunk egymástól a párommal 80km.

A cég ahová jelentkeztem 3 műszakban foglalkoztatott volna.

Nem vártam már,és pénteken mégis felhívtak a cégtől,hogy menjek be orvosira ez már azt jelentette h felvesznek.

A pároméknál voltam épp,és rágódtunk a dolgon.De ő nem szerette volna,hogy menjek dolgozni,mert így valószínű,hogy eltávolodtunk volna egymástól.Én nem tudtam volna annyit jönni náluk,és ő sem mert ő is dolgozik.

Így abban maradtunk,hogy nem vállalom a munkát,mert szeretem,és a jövőnket már csak együtt tudjuk elképzelni.

De a cégtől azóta folyamatosan hívnak,nem veszem fel.

Kicsit rossz,hogy nem próbáltam meg,de nem akartam elveszíteni a szerelmem.

Mostmár ott tartunk,hogy össze akarunk költözni.Az anyagi háttér megvan rá,a szülei nagyon tudnának minket támogatni anyagilag,de az én szüleim annyira nem.(ANYAGILAG)

De másban mindenben támogatnának.

Rem.más munkám akad majd,ami nem ilyen messze lesz a páromtól.Hanem itt a közelben hozzá,mert azt mondta,úgy néz ki,hogy lesz majd.

Csak kicsit bánt,őrlöm magam ezen a dolgon,hogy megpróbálhattam volna.

21/L


2010. okt. 12. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jol dontottel,es ne felj,mert biztoss talalsz majd uj munkahelyet,sot meg az is lehet hogy sokkal jobb lesz annal mind ami a mostani lett volna
2010. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy jól döntöttél-e az egyéni megítélés kérdése (én pl.: soha nem élősködnék a páromon vagy a családján...), de az, hogy a "nem fogadom el a munkát" részét úgy oldod meg, hogy fel sem veszed a cégnek a telefont a legéretlenebb hozzáállás, amit el tudok képzelni.


Mert ha egy nagyobb céghez jelentkeztél akkor a HRM-es simán szétkürtöli a kollégák között a neved és a sarki közérten kívül a környéken nem fogsz állást kapni.


Ha pl. óriásmultihoz jelentkeztél (pl. Tacskó, Ósan, stb) akkor soha többet egyik áruházukban sem fognak mégcsak meghallgatni sem.


Úgyhogy sürgősen emeld a telefont, találj ki valami jó kifogást és sűrű elnézések közepette utasítsd vissza a munkát. Legalább más dolgozhat aki akar...

2010. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ott a közelben nem akarok munkát vállalni.

Csakis itt a páromhoz közel,itt a faluban.

2010. okt. 12. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:

bár az én barátom is ilyen lenne

nagyon helyesen döntöttél, és hidd el szép lesz a jövő is így, ilyen hozzáállással

2010. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom felétek mennyire könnyű munkát találni, itt semmi sincs kb. pedig nem kisváros. Ha engem felhívnának valahonnan, tuti hogy nem gondolkodnék egy percig sem. Kívánom hogy legyen másik lehetőséged.

Szerelemből nem lehet megélni.

2010. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De együtt bármit elérhetünk.

Akkor már ketten vagyunk,és ketten küzdünk azért amit szeretnénk.

2010. okt. 12. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:

itt hiba lehetőség CSAK akkor van, ha a lány nem úgy gondolkozik ahogy te.

szóval azért mindened ne áldozd fel soha, csak amennyit amúgy sem bánnál!

2010. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!