Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van itt, de egyszerűen kifogytam az ötletekből.

Az előző (és egyben első) barátnőmmel pontosan egy éve jöttünk össze, viszont 1 hónapja szakított azzal az indokkal, mert már nem szeret. Iszonyatosan boldogok voltunk, együtt mentünk nyaralni, rengeteget utaztunk, sokat voltunk egymással. Együtt veszítettük el a szüzességünket, sőt, ő először smárolt valakivel. Iszonyatosan hiányzik, és egyszerűen nem tudom mit tehetnék azért, hogy visszaszerezzem.. Most jöttem csak rá, hogy mennyire is fontos nekem :(

U.I. - Utólag kiderült, azért szakított, mert egy buliban nagyon részeg voltam, és leku*váztam :S Persze bocsánatot kértem tőle..

Hogy szerezhetném vissza? Kérlek segítsetek! :(


2010. okt. 11. 21:14
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én vagyok az Akinek Tanácsot adtál hogy szerezem vissza barátnőmet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


De már rájöttem hogy a csak átvert. és megcsalt..És már végleg szakítottunk.:/

Hogy felejtsem el ?Én még nagyon szeretem ennek ellenére is de már soha többé nem fogok kibékülni vele..

Mit csináljak hogy elfejtsem őt ?

2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké, akkor most szeeted, de mégis el akarod, khm el kell felejtened...Nos ebben az esedben bármennyire is szereted,mocskos volt..Mi az h megcsalt? Ez igazán önbizalomromboló egy nő számára....Pff pasik...
2010. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nem én csaltam meg őt..

Hanem a csaj csalt meg engem.!

2010. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jah..azt hittem nő vagy...bocsi
2010. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te benne, hogy el akarod őt felejteni? 1 Kéréds, ha jönne hozzád mondjuk egy tündér és azt mondaná, hogy elfelejtheted a nőt,és eltűnik minden fájdalmad és csalódásod is ezáltal, de a jó történtek is, az emlékek, amik mesésen teltek el azok is elveszlenek természetesen akkor belemennél e? Vagy inkább megtartanád az emlékeket de a vele járó csalódást is?Válaszolj kérlek erre a kérdésemre és azután folytatom... F. E.
2010. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!