Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást szeret, de én még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást szeret, de én még mindig szeretem őt. Hogy tudnám visszaszerezni? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Azt mondta,hogy ő is szeretett,de régen feladta és már nem szeret.Még mindig barátok vagyunk és nem tudom,hogy fogok tudni úgy a szemébe nézni,hogy ne sírnám el magam.Nagyon rossz érzés azt tudni,hogy másba szerelmes.Segítsetek !
2011. aug. 10. 12:32
 1/7 gyíííháááá ***** válasza:

Felejtsd el, ez a megoldás, az ilyen nem érdemli meg, hogy epekedj utána. Ehhez:

1. Hagyd a pics@ba, próbálj meg ne foglalkozni vele (tudom, hogy nehéz, ismerős..)

2. Szabadulj meg minden olyan dologtól, ami rá emlékeztet..

3. Foglald el magad valami mással, sportolj, mozdulj ki.

4. Ismerkedj, keresd mások társaságát, aki megérdemli, hogy foglalkozz vele.

5. Igyál:D


Mindenki átesik rajta, de legalább tapasztalatot szerzel és erősebb leszel. Felejtsd el a "visszaszerzést", csak megaláznád magad, amit a legnagyobb baromság. Legyen méltóságod elviselni! Idővel jobb lesz, hidd el..

2011. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Hagyd ezt a hülye "gáz , és megalázó"valakit visszaszerezni dolgot.

Ha szereted, küzdj érte. Van olyan, hogy nincs értelme, de ha nagyon szereted, akkor próbáld meg.

Most ne csinálj semmit, légy vele kedves, ne féltékenykedj, és emlékeztesd őt a régi dolgokra.

Ha szeretett, akkor nem marad sokáig az új párjával.

2011. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13:02-es : Remélem,hogy igazad lesz.Próbálok normálisan viselkedni,de az a baj,hogy észre sem veszi,hogy szomorú vagyok :S
2011. aug. 10. 13:14
 4/7 gyíííháááá ***** válasza:

Ha igazán szeretett volna, akkor nem hagy el. És ha mégis visszaszereznéd? Gondolod, hogy ugyanolyan lenne? Miből gondolod, hogy ezt nem csinálná meg veled újra? Ezeken szerintem érdemes elgondolkozni, de a legjobb akkor is az lenne, ha kerülnéd, mert így csak olajat öntesz a tűzre. De, ha mégis összefutsz vele, akkor mutasd magad olyannak, mint akit már egyáltalán nem érdekel az egész.


Most már olvashattál két ellenkező véleményt, ezek alapján neked kell eldöntened, hogy mi a jobb. Nagy a világ, ha úgy alakul együtt lesztek, de valószínűbb, hogy van sok más valaki, akit jobban megérdemelsz.

2011. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezelőtt nem voltunk együtt,én is csak most tudtam meg hogy szeretett és azért jött össze a másik lánnyal mert feladta a reménykedést.Én viszont csak most jöttem rá igazán,hogy szeretem.Azt mondja,hogy ha tudta volna hogy szeretem nem szeretett volna bele a másik lányba.
2011. aug. 10. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

velem is ez van nagyon rossz....:"((

év elején totál belém volt zúgva,majd jött egy másik és valahogy jobban megfogta...hát kösz szépen.én meg persze már beleszerettem.ez van,nehéz elviselni,néha arra gondolok,hátha még lehet közöttünk valaki,mert olyan cukik lennénk együtt,néha arra,hogy hagyom a fenébe,néha meg arra,hogy akár legjobb barátok is lehetnénk....ezzel lehetne szerintem a legjobban járni,de ezt sem lehet egyedül eldönteni...annyira rossz,hogy régen tudtad,hogy szeret,én legalábbis ennek hatására szerettem meg,s hiába...azt hittem lehet valami,mert ő kezdte,de erre azért nem gondoltam...vagyis de,átfutott az agyamon,de elhessegettem,mondván olyan hülye nem lehet hogy megszeret,majd pár hónap után kiszeret belőlem,és puff,mi lett??!

2012. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a kommentedet olvasva,még egy mondat:

ugyanez velem is a helyzet!! :/ és akkor hibáztassam magam,mert nem szóltam hogy hé szeretlek...?

2012. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!