Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van itt, de egyszerűen kifogytam az ötletekből.

Az előző (és egyben első) barátnőmmel pontosan egy éve jöttünk össze, viszont 1 hónapja szakított azzal az indokkal, mert már nem szeret. Iszonyatosan boldogok voltunk, együtt mentünk nyaralni, rengeteget utaztunk, sokat voltunk egymással. Együtt veszítettük el a szüzességünket, sőt, ő először smárolt valakivel. Iszonyatosan hiányzik, és egyszerűen nem tudom mit tehetnék azért, hogy visszaszerezzem.. Most jöttem csak rá, hogy mennyire is fontos nekem :(

U.I. - Utólag kiderült, azért szakított, mert egy buliban nagyon részeg voltam, és leku*váztam :S Persze bocsánatot kértem tőle..

Hogy szerezhetném vissza? Kérlek segítsetek! :(


2010. okt. 11. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Virág!

Úriemberként való viselkedés!

2010. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Virág.. ezt még tényleg nem próbáltam ki.

Amúgy, még sírtam is neki, hogy mennyire szeretem..

Ja, am 17/F.

2010. okt. 11. 21:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Mond el neki őszintén, mit érzel iránta! Ha tényleg csajból van, és nem teljesen közömbös irántad, akkor meg fog lágyulni! Ha ismét nemet mond, bele kell törődnöd, h vége!
2010. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ez annyira szomorú :(

ha ezért szakított akkor lehet, hogy még mindig szeret és képes lenne megbocsátani

SZERINTEM.

2010. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha lek(.)rváztad, akkor bizony megérdemelted a sorsodat! Én egy ilyenért a f@szát is letéptem volna!

A részegség nem mentség!

2010. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, igen ez a dolog ez tényleg elég súlyos, tudod egy lány lelkét iszonyatosan sértheti még az is, ha egy idegen le...., nemhogy még a szerelme... főleg ha a lány érzelmes romantikus....De semmi gond, ebből még van kijut... tanulhatsz belőle....

A következő pedig attól, hogy megbántad és elmentél bocsánatot kérni a lányhoz nem jelenti azt hogy sírnod is kellett.Igen, igen fájt, persze ez érthető, de gondolj csak bele, a lánynak nem szánalom kell és nem azt akarod, hogy megsajnáljon...Sokkal többet jelentene vagy jelentett vna neki, ha szimplán csak őszinte vagy, szóval csak őszintén(sírás és egyéb esetleges szánalmas nem férfihoz méltó dolgok) nélkül a szemeibe mélyen belenézve bocsánatot kérni...tudod az ilyen dolgok tényleg jobban megérintik a lányokat....Persze ilyen nehéz esetben nehéz józanul gondolkodni. Tudod amikor az ember kétségbe van esve hajlamos igen bepánikolni és idétlen szánalmas cselekéseket elkövetni csak hogy a szerettét el ne veszítse, olyan dolgokat is , amit máskülönben ő is szánalmasnak találna külső szemlélőként és nem követne el....Igen, erősnek kell lenned, de semmi vész, ebben fogok én neked segíteni, ha vissza akarod szerezni. De.. be kell látnod, hogy ez nem fog sikerülni, ha komolyan gondolod egy- két nap alatt... Ha a lány tényleg megharagudott akkor előfordulhat, hogy küzdened kell majd érte. A kérdés az, hogy szereted e annyira, hogy igenis keményen küzdj érte? Ezt belülről saját magadnak mindenféleképpen el kell döntened!!!!!! Nagyon- nagyon fontos. De.. azt kell mondjam, sajnos vagy szerencsére nem is tudom, de van egy másik lehetőség is! Lehetséges, hogy a lány nem feltétlenül e miatt szakított veled!!!! Ugyanis ha komoly kapcsolatról van szó és szerelmes volt beléd akkor előfordulhat, hogy hajlamos leülni veled és megbeszélni ezt a kis hibát, bűnt, persze ez a hölgy komolyságától is függ. De tudod, ha szerelmesek egymásba komoly kapcsolatoknál így szokott működni, hogy nem egyből a szakítás következik be hanem egy- két nap mosolyszünet majd leülnek megbeszélni a dolgot. Ha igazán szeret lehet megtette vna.. Sajnos a lényegre kell térnem és azt kell mondjam, persze ezzel nem akarlak elszomorítani, csak jobb, ha közlöm a tényeket, az is előfordulhat, hogy a szeretett hölgy már nem szerelmes. Már nem szerelmes beléd. Természetesen szeret, de már nem szerelem. Te magad írtad, hogy mindenben te voltál neki az első.. lehet, hogy ez a láng már kihűlt benne és ez a beszólás dolog csak a hab volt a torta tetején... Nem akarlak megbántani, csak, ha segíteni akarok sajnos muszáj az összes lehetséges tényezőt sorra venni. Szóval a második tényező, hogy esetleg a csaj már megunt.....Nos, ha ez az eset akkor is visszaszerezheted simán.. Ha akarod... és segíteni fogok neked mindenféleképpen...!!!!Csak ha a második a valós, akkor abban az esetben természetesen teljesen másképp kell

2010. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
eljárnod. A következőkben " házi feladatod" hogy kérlek derítsd ki a pontos okát valahogyan, meg kell tudnod, hogy tisztán láss és tájékoztass aztán jönnek a tanácsok...És kérlek- kérlek, amíg ez a visszaszerező "kurzus" xD bocsi csak nem tudtam jobban kifejezni magam, tart ne keresd!!!! Sehogyan sem, hagyj neki légteret....
2010. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Óhh ui: Flower Emery
2010. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Flower Emery segits nekemiskérlek.:/
2010. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Oké, természetesen segítek örömmel teszem, mi a baj?

F. E.

2010. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!