Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza szerintetek?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú és egy lány. Eddig szokásos. Úgy döntenek, hogy megpróbálják együtt. Eddig ez is jó. Igazából nem változott semmi. De tényleg. Minden ugyanúgy volt, mint előtte. Ekkor a srác, felhozza, hogy nem-e változtatni kellene, ha már járásnak nevezik. Ekkor a lány azt mondja, hogy ha eddig nem volt, akkor már nem is lesz semmi. Ez így nem fog működni. Nem az ő feladata ezeket kezdeményezni. Szakítás legyen. Mert:

- nincs meg a kémia

- nem érzi a törődést

- nem akar csalódni újra

- nem illenek össze, mert ő a nyomulósabb pasikat szereti (mert volt 1 olyannal)

A srác jobb híján elfogadja a döntést, mást nem tud tenni. Kérdi a lányt azért, hogy miért ne lehetne megpróbálni mostmár a hiány fényében? Elvileg mindenkinek jár a második esély. Mer ha gyilkolt volna akk érthető, de azért ez egészen más. A srác azért hozta fel ezt, mert ő is érezte hogy ez így nem jó. Gondolta, hogy majd megbeszélik, s minden rendben lesz. Tévedett. Szóval, jól döntött a lány szerintetek?

Hozzátartozik még, hogy a lány szerint ritkaság számba megy a srác, mert ritka az olyan fiú aki meg is becsüli a lányt. Továbbá, az egész gondolkodásmódja eltér a mai fiatalok többségétől, pozitívan. Ezért „szerencsésnek” érzi magát, hogy ilyen srácot ismer. Mindig megtudja nevettetni. De! Nem érdemel másik esélyt. Tényleg nem vagy csak, szerintem igen? Jah, és még a srác eléggé bátortalan, s tapasztalatlan. A lány pedig már azért nem.

Igen, én lennék a srác. Igazából már mind1, csak akik ismernek minket azt mondják, hogy „hülyeséget” csinált. Tényleg?

Bocsi, hogy hosszú lett.


2010. okt. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

tényleg :P ha azt szereti ha 1. hét közepén ágyba viszik hát tessék:P nem vesztettél sokat :P a normális pasiknak nem ribi kell hanem barátnő :P ennyi akivel meg nem lehet megbeszélni semmit az max ribi :P


18F

2010. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjam azt, hogy ez a tipikus?


Olyan aranyos vagy, olyan jó, hogy mindig számíthatok rád, olyan jó BARÁT vagy ... stb.


Hányok ettől. Én már meguntam ezt. Meguntam, hogy én vagyok a tökéletes barát, akinek el lehet sírni, hogy a genyó pasik mit tesznek vele. Nem abszurd amúgy? Ott lennél neki Te, akivel jó lehetne, de csak azért nem választ téged, mert te olyan rendes és jó vagy.


Nem értem, hogy miért kell bunkónak lenni, hogy értékeljenek. Jól hiszem, hogy még fiatal a lány? Majd ha éri pár csalódás ráébred arra, hogy milyen jó is egy olyan párkapcsolat amiben a másik félre lehet számítani.

2010. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal. Ahogyan én is. 17-ek vagyunk.

Persze, tipikus csak ő azért nem az a fajta, meg nem csak a külsőt nézi, viszonylag alacsonyak az elvárásai ezen a téren, de hát azért mást vártam.

2010. okt. 11. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

20:11 vagyok.


Vedd lazára. Ez van, nem kellettél neki? Nem kellettél. Túléled. Én is túléltem. Nagyon sok hasonlót, olyat, hogy már azt hittem, hogy révben vagyok, és ott estem pofára. Hidd el, kellenek az ilyenek is. Nem kergetek már illúziókat, ha valakivel nem jön össze, akkor nem jön össze. Nem okolok én senkit és semmit, másra vágyott mint én, aztán majd ha mégis én kellek, megtalál úgyis. (Az már más tészta, hogy szívesen mutatok fityiszt ilyenkor.)

2010. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

20:11

Hát haverral már terveztem, hogy elmegyünk csajozni:D:D

Nagyon közel vagyok ahhoz, hogy már ha valami csoda folytán újra hallana a dologra és ő keresne meg, akkor mondanám, h no thx. Legalábbis elsőre biztosan.

Túlélem persze, csak osztálytárs és barátok maradtunk. Mert megtehetném, hogy nem beszélek vele, de nem vagyok haragtartó ilyen téren, meg szar lenne. Jó ez így. Túlleszek rajta hamarosan teljesen, s akkor már k.va mind1 h mit csinál. Így se érdekel már, hogy mit csinál. Persze, mint barát igen, de az más.

2010. okt. 11. 20:41
 6/7 A kérdező kommentje:
*hajlana
2010. okt. 11. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

20:11.


Ennyi!


Balek ne legyél, se bunkó. Hidd el, ha majd meglát egy csajt melletted, aki A PASIT látja benned, akkor kap majd észbe, hogy hoppácska. Ez a srác nem csak egy haver, hanem PASI. És itt volt végig mellettem...


Ilyenek a nők, lányok.

2010. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!