Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltétel nélküli szeretetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétel nélküli szeretetbe ez még belefér?

Figyelt kérdés

1.: Ha azért akarom magam mellett tudni, mert csak így érezhetem biztonságban.

2.: Ha nem akarok viszonzatlan szerelmet?


2010. okt. 11. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2010. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

1.) hát ja valami ilyesmit jelenthet a szeretet.. de az a "csak" szó ott eléggé bezavar.


2.)est nem értem

2010. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hááát őszintén?

Tulajdonképpen mindkettő ösztön. Főleg az első, az még nem is gáz. Természetes. A viszonzatlan szerelemtől is természetes, hogy félsz.


De megkockáztatom, hogy a ha igazán szeretsz valakit (úgymond feltétel nélkül) semmilyen indok, meg akarás- nem akarás nem számít. Azért feltétel nélküli nem? :D

De beszélek én itt össze-vissza, amikor ilyet még sosem éreztem :S


16/F

2010. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.) Szerintem ehhez nincs köze a feltétel nélküliséghez! Ha szeretsz valakit, félted. Van akinél ez nem ilyen drasztikusan manifesztálódó jelenség ... vagyis nem mindenki úgy félti a párját, hogy csak úgy érzi biztonságban, ha feszt vele van. Én is féltem a párom, ha rajtam múlna mindig mellette lennék, és óvnám, de azért van agyam, és nem teszem ezt. Előttem is életben volt, valószínű tud magára vigyázni.


2.) Nem fér bele. A feltétel nélkül azt jelenti, hogy feltételek nincsenek. Az elvárás, hogy viszont szeressen már feltétel. Szeretem, mert szeretem. Nem pedig szeretem, mert szeret. A félelem jogos ettől függetlenül. Senki se akar pofára esni, vagy "feleslegesen" szeretni. Gondolj arra, hogy Te szereted, és neked ettől jó, ha viszonozza szuper, ha nem értékeli az az Ő vesztesége.


Üdv.

2010. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magad válaszoltad meg a kérdésed: a feltétel nélküli szeretetnek NINCSEN feltétele!


Tehát egyik sem fér bele.


Amúgy a feltétel nélküli szeretet kóros (önveszélyes elmebeteg) jelenség.

2010. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A feltétel nélküli szeretet azt jelenti, hogy bármilyen körülmények közt a legjobbat akarod a másiknak, elfogadod minden tulajdonságát és döntését, s meghagyod neki a döntés szabadságát.

1. Itt azért nem fér bele, mert azt erőlteted rá, ami csak szerinted igaz. Miért lenne csak melletted biztonságban? Hadd döntse el ő, hol van biztonságban.

2. A feltétel nélküliségbe ez sem fér bele, de közben ez egy nagyon jogos elvárás. Ha sokáig nincs viszonzás, akkor a feltétel nélküli szeretet is elmúlik egy párkapcsolatban.

2010. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!