Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnék egy fiúval, de messze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnék egy fiúval, de messze lakik tőlem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól még járhatok vele? íés akkor hogy fogok vele randizni?
2010. okt. 11. 16:26
 1/9 anonim válasza:

hát miért is ne? mondjuk a távolság az számit, de ha már nagykorú vagy, akkor találkozhattok, főleg, ha vannak közös ismerőseitek, és nem a neten ismerkedtetek

Ha még fiatal vagy ehez, akkor csak a net lehetséges.....

2010. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

"és akkor hogy fogok vele randizni?"


Kedves kérdező, hát ez itt a XXI. század, vannak olyan újkeletű, korszerű találmányok, mint busz, vonat, no meg persze van két jó lábad, így el tudsz hozzá jutni, meg ő is hozzád. Mi is a gond?

2010. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Senki nem tiltja meg, de amíg így állsz hozzá, addig inkább ne járjatok. Ha szerelmes lennél, akkor ez nem lenne kérdéses.
2010. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vegyél bérletet
2010. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mennyire lakik messze ha megkérdezhetem?
2010. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező? Hasonló cipőben járunk, drága szerelmem több mint 1000 km- re lakik tőlem, de mi szeretjük egymást és tartjuk a kapcsolatot. Ilyen kapcsolatoknál a legfontosabb a bizalom, az optimizmus és kit érdekel, hogy olyan messze van tőlem, ha a szívünk össze van kötve? Ő az egyetlen, kit teljes szívemből szeretek, és legyen bármi ára , nem engedjük elegymást.Olykor nehéz, de együtt el lehet viselni.... te biztos vagy az érzelmeidben, mert ha nem olyan erősek az érzelmeid, akkor nem biztos, hogy el tudod viselni a távolságot.Szerintem először tisztázd magadban , majd dönts! sok szerencsét :)
2010. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elsőnek utolsónak válaszát köszönöm(főleg az utolsóét;) ) az utolsóelőttinek üzenem, én ukrajnai vagyok, ő szlovákiai...
2010. okt. 13. 15:41
 8/9 A kérdező kommentje:
a többieknek is köszönöm....
2010. okt. 13. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Két egymással határos ország. Mért ne?..
2010. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!