Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz lenne ha 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ha 20 éves fiúval járnék? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és tetszik egy 20 éves fiu és én is tetszem neki nagyon de mégcsak az ismerkedésnél járunk és érzem h nagyon bejövünk egymásnak már kaptam tőle ajándékot és irt nekem levelet is (szerelmeslvél félét) szerintetek gáz lenne a körkülönbség főleg hogy még nemvolt pasim és ugye szűz vagyok még...,?
2011. szept. 10. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
írtam
2011. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de hozzá képest még nagyon fiatal vagy. Gondolom ő már a szexre is gondol ha tényleg szeret téged. Bár ha jobban belegondolok ma már 14 évesen szexelnek a fiatalok, úgyhogy nem gáz...
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én még nemszeretném elveszíteni nem olyan vagyok és pontez tetszik nki bennem h nem adom könnyen magam nem vagyok nagyképű hanem aranyos ő neki viszont nagy a szája..
2011. szept. 10. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit nagy a korkülönbség, és még tisztességesen magyarul sem tudsz... tanulnod kellene még. Sokat.

Jobb lenne, ha még nem ismerkednél vele, mert a következő kérdésed az lesz, hogy "lehetek-e terhes"...

2011. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nagy a szája akkor sajnos előbb utóbb a szexre fog hajtani. ha még várni akarsz akkor óvatosan:P
2011. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi legyen mert még alig ismerem de megakarjuk ismerni egymást és ő azt mondta h ő nem akar etetni engem hanem ő komolyan gondolja ...és nem 2 hónapra tervez és az előző kapcsolata 4 évig tartott
2011. szept. 10. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
5 év még nem gáz, de semmi többet nem olvastam :D
2011. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Kurasd meg magad úgy van. Aztán majd 2 hét mulva dobni fog és keres másik ilyen okos leányzót ... igen ezek vagytok ti 15 éves lányok.
2011. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nemfogok lefeküdni vele....
2011. szept. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!