Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántja a lányokat az osztályun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántja a lányokat az osztályunk brutál-arca. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ,hogy ide való e a kérdés és végül ide írtam mert fiúkról,lányokról és lovagiasságról avagy lovagiatlanságról szól.

Nos nem úgy bántja a lányokat hogy durr egy pofon(ennél ravaszabb)hanem hogy akkorát csap direkt a fenekükre hogy az fájjon nekik.Jómagam azért nem szólalok fel ellene mert a "csendes többség"nem állna mellém és inkább kösz de nem veretném szét magam.A tanárok lapítanak...Mi a legjobb megoldás erre?


2010. okt. 10. 19:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
iwiwen tényleg fenn volt de tudtommal törölte már magát(nem tudom mikor hisz nem voltam ismerőse)
2010. okt. 10. 19:24
 12/18 Moszuke ***** válasza:
100%

minél nagyobb annál nagyobbat esik.

bár harcművészeti tudás nélkül én se keménykednék ilyenekkel:DD

2010. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A telefon használatát nem tilthatják, elvenni sem vehetik el asszem (legalábbis tanórán kívül biztos nem), és ha el is vették, az adataidat nem nézhetik meg, és nem törölhetnek róla semmit (ez biztos), ha mégis megteszik, fel kell őket jelenteni. Tehát a telefonnal felveszed az jó megoldás. A másik (ha elmúltál 18) egy (gáz)pisztoly, ha nem múltál el akkor borsspray, sokkoló. Én a biztonság kedvéért egy 8centis kést is hordok magamnál, igaz azt tudni kell használni(különben lehet te leszel kilyukasztva), és ha megszúrkálsz valakit, akkor bizonyítanod kell hogy arányos önvédelem volt (és akkor a lehető legkevesebb szúrást használd, lehetőleg ne verőérre,vagy létfontosságú szervre). Ha van időd járj le kondiba, egy, másfél év alatt fel lehet szedni 30-40 kilót, közben mész boxolni, utána simán betöröd az orrát.
2010. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, a lányok szülei miért nem tesznek valamit?
2010. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Írd már le milyen különleges edzés programod van, hogy 1-1,5 év alatt felszedsz 30-40 kilót. Maximum úgy, hogy abból 10-15 kg izom a többi háj.


Válaszolva a kérdezőnek: Tényleg a mobil a legjobb. Videó vagy fénykép a srácról aztán fel napiszarra történettel meg ilyenekkel. Ha kisebbségi a srác, akkor mehet kurucinfóra is.

2010. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem öld meg. Aztán használd az arcát s te is ütögethetsz lánypopsikat.
2010. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:08

Nem kell különleges edzésprogram, csak szét kell választani, hogy mit mikor edzel. Napi 2órát lentvagy heti 5ször. Nekem ennyi jött fel egy év alatt. Napi 4×5g kreatin, meg fehérje amit szedtem, meg zabáltam mint az állat.

2010. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

11:20

ja a Spartacusban volt ilyen hogy a legyőzött ellenfél arcából készített valaki álarcot

2010. okt. 11. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!