Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szep lanyokat miert kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szep lanyokat miert kell kurvzni?

Figyelt kérdés
A csunyabb lanyok irigysegbol, feltekenysegbol, a pasik meg annak tudataban hogy sosem lesz ilyen csajok szapuljak a szep lanyokat. Szanalmas, es abszolut eretlen viselkedes, de epp ezek az idiotak szapuljak legjobban a szep lanyokat hogy azok milyen butak, meg ribancok meg stb.. ezeket az embereket kene fejbe loni, maris jobb hely lenne a Fold.
2011. okt. 15. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Fő az optimizmus:> Szeretnék hinni, hogy minél szebb valaki, annál könnyebben kapható.
2011. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerinten nem a széplányokat k.rvázzák.Azokat akik valamivel kiérdemlik. Nekem mindíg csak előny volt, hogy jólnézek ki, soha nem volt semmi gondom belőle.
2011. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat akkor szerencses vagy!:D ram az osszes feltekeny lany gyilkos pillantassal nez:D
2011. okt. 15. 13:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Es nem minden esetben indokolt ha leszolnak valakit. Epp ez a baj. Hogy jogtalanul gyulolkodnek.
2011. okt. 15. 13:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden szép lányt qrváznak le. Aki olyan azt igen, de persze ezt idegenek nem tudják. Akkor miért is? Talán mert a legtöbbnek olyan tapasztalata van a szép lányokról, hogy azok a szépségüket kihasználva ezt azt megtehetnek. Pedig a szépség is múlandó és mindenkinek mást jelent.
2011. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

16 éves fiú vagy, én például akkor mondom valakire hagy k*rva ( aminek nem feltétlen adok hangot ) ha szép a lány, és ezt mindenkinek az orra alá dörgöli , mindenkinek a tudtára kívánja adni, játszadozik, másokkal, és nemmellesleg még buta is :D. Nos a lányok féltékenysége már más dolog, ha

a féltékeny lány buta is , akkor egyszerűen csak a kicsinyes stílusa és a féltékenysége miatt ócsáról :P Ha meg intelligens lány akkor nem fog k*rvázni senkit, hacsak arra nem ad valamiféle okot. Azt én meg erősen cáfolnám , hogy egy srác azért k*rvázna le egy szép lányt mert, úgy gondolja hogy neki ilyen barátnője nem lesz :D

2011. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hozzátenném , igen , az is gond hogy megragadt az a közhely is, hogy minden szép lány kihasználja a szépségét , illetve csak játszik!
2011. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig velemse egyszer esett meg, es baratnoimmel is, meg szerintem itt is sok lany tanusithatja, de amint visszautasitottam egy fiut, tok normalis hanggnemben es stilusban, mar en voltam a budos krva.
2011. okt. 15. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
És mennyire foglalkoztat téged ennek a témának a kivesézése? :D Szívesen beszélegetnék veled róla, nekem sincs jobb dolgom , kíváncsi lennék hogy egyáltalán hogy fogalmazódott meg benned ez a kérdés :D
2011. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Walk With Me ***** válasza:
Azért elég sok olyan lány van, aki valóban el van szállva attól, hogy szép, és azt hiszi, hogy Ő mindenkinél jobb és bármit megtehet. Szóval sajnos van valami alapja, de szerintem sem kéne általánosítani. Ne vedd magadra.
2011. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!