Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántja a lányokat az osztályun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántja a lányokat az osztályunk brutál-arca. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ,hogy ide való e a kérdés és végül ide írtam mert fiúkról,lányokról és lovagiasságról avagy lovagiatlanságról szól.

Nos nem úgy bántja a lányokat hogy durr egy pofon(ennél ravaszabb)hanem hogy akkorát csap direkt a fenekükre hogy az fájjon nekik.Jómagam azért nem szólalok fel ellene mert a "csendes többség"nem állna mellém és inkább kösz de nem veretném szét magam.A tanárok lapítanak...Mi a legjobb megoldás erre?


2010. okt. 10. 19:06
1 2
 1/18 nagyviri ***** válasza:
Én felvenném telefonra, az egyik ilyen akcóját, és utána az igazgató asztalára tenném le. Csak lenne valamilyen hatása....
2010. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Összebeszélni a csendes többség hajlandó tagjaival, és egyszer egyszerre felkelni.
2010. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Moszuke ***** válasza:

minden brutál arccal lehet haverkodni.

spanolj vele össze és változtasd meg a viselkedését..


én beszólnék neki, de én k&rva jó arc vagyok engem nem vertek volna meg ilyesmi miatt..:) és a beszólás után jöhetne egy lelki hatás is részemről.. a végén még ő köszönné meg, hogy rászóltam.

tudni kell bánni az emberekkel

2010. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha videót csinálsz róla, akkor először a Napisz/\rra tedd fel! Nagyobb égés lesz neki! De ha van béna képe az iwiwen, azt is felteheted napisz/\rra egy frappáns kommenttel!
2010. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jóformán a fél osztály az érdekhaverja ami ő is tud..és addig tart a haverság amig nem kkezd el vele szemben okoskodni az illető
2010. okt. 10. 19:12
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Veresd össze magad.

Majd meglátod, megéri

2010. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bors spray? Sokkoló? Meggyőzni a csendes többséget? Rendőrség? Szülők? Az isten? Akárki? Nálatok verik és zaklatják a lányokat, és mindenki lapít? Ha meg egyetlen keményfejű szerencsétlen van, vegyél tényleg bors sprayt. Odamész, ha csinálja, szólsz neki, hagyja abba, és ha erőszakosan akar fellépni ellened, szembefújod. Harmadszor már fülét farkát behúzva fog lapítani. Esetleg vehetsz önvédelmi célra sokkolót (bár ez csak utcai esetre jó, de oda nagyon. Aki egyszer azt kirpóbálja, többet nem akar hozzádérni.)


Ha egyik sem tetszik, akkor meg rendőrség.

2010. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem szabad audiovizuális eszközt használni a suliban...hát igen erre ugranak a tanárok amikor meg szükség lenne rájuk elpucolnak a tanáriba cigizni meg kávézni.....de egyébként is a fenékreütés azért nehézkes ügy mert ki lehet magyarázni
2010. okt. 10. 19:15
 9/18 A kérdező kommentje:

mondom a rendőrök nem hiszem hogy mérlegelni fogják erőset csapott a seggre vagy csak udvaról,röhögnének és kész(dörzsölt a srác mondom)

a csajoknak vannak barátai huszonévesekmert ugye trendi minél idősebbel járni(mi végzősök vagyunk.Na ők is csak telefonon voltak legények:nyomták a vakert hogy így meg úgy lesz szilánkosra törve a keze a legközelebbi esetért,de mikor a két szemükkel (távolról)személyesen meglátták kiről is van szó na akkor már valahogy mégse mertek hozzá odamenni....

2010. okt. 10. 19:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Nah hallod! Ha nem vagy nyámnyila, akkor most belinkeled ide az iwiw profilját, és szétröhögjük rajta az agyunkat :D Várjuk!!!
2010. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!