Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy "haverom", körülbelül 3-4 éve ismerjük egymást. Egy egyéjszakás alkalmával "ismerkedtünk meg"... Aztán az egy éjszakából több éjszaka lett, máig tart ez a kapcsolat. (kisebb-nagyobb szünetekkel) Régebben azt hittem szeretem a fiút, majd egy fél évig bontottam minden kapcsolatot vele, el is felejtettem. Majd megkeresett... Kezdődött minden előről. Tudom, hogy csak akkor keres, ha szüksége van a testi kapcsolatra, nem is áltatom magam, viszont egyszer utalt rá, hogy az általa ismert lányok közül én vagyok az, akivel leginkább el tudná képzelni. Legutóbb nagyon jól éreztem magam vele, teljesen oldott hangulatban telt az este, sokat nevettünk etc. Rengeteget gondolkodtam a dolgon és rájöttem, hogy imádom... de lehet hogy szeretem. Fogalmam sincs ):

Sodródjak tovább az eseményekkel, vagy lépjek? Megvárjam, míg ő keres, vagy keressem? (Ami persze nehezen menne; szerintem nem a nőnek kell a férfi után menni...) Ti mit tennétek? Szerintetek tényleg többet akar, vagy jó ez neki így?

én:20/L, ő :25/F


2010. okt. 10. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve, hogy egy vagy a háreméből. :D Nem is értelek. De igazad van: a férfi dolga a nő után teperni.
2010. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs háreme, ez egészen biztos (:

Magyarul én vagyok az egyetlen akivel így van.

:D Azért köszönöm a választ (:

2010. okt. 10. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem is áltatom magam, viszont egyszer utalt rá, hogy az általa ismert lányok közül én vagyok az, akivel leginkább el tudná képzelni."


"Nincs háreme, ez egészen biztos (:

Magyarul én vagyok az egyetlen akivel így van. "


Hm hmm.


Amúgy 99 %, hogy éretlen a srác egy komoly kapcsolatra. És szerintem legalább 5 évig még az is fog maradni.

2010. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ahh látom nemigen tudom kifejezni magam :D

látom én is az ellentmondást. :D

2010. okt. 10. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők minden féle jeleket túl reagálnak mivel a pasik jól játszák szerepüket!!Te is túl reagálod mint én meg más nő!Ő csak szexel és kész!Énis kezdek rájönni igy fél év után hogy már rég járhatna velem ha akarna!!És ne kapálozz utánna,ugyis akkor vesz elő ha kedve van!!Én most ott tartok h elmondom neki szeretem és végleg elküldöm!!
2010. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!